Teisipäev, 17. oktoober 2017

TEATED

EUROOPA LIIDU UUE RAHASTUSPERIOODI ÕPPEPÄEV
27. aprill 2013.a.

Eesti Kirikute Nõukogu poolt asutatud Ühiskonnatöö Sihtasutus annab teada kavandatavast koolitusest, mis on kasulik kogudustele lisavahendite leidmisel ja hankimisel.
Tahame koolitusega pakkuda nii julgustust kui praktilisi teadmisi ja oskusi kogudustele täiendavate rahaliste võimaluste leidmiseks ja kasutamiseks.

Aktiivne kogudus suudab olla tõsiseltvõetavaks partneriks omavalitsusele: rikastada kohaliku arengu diskussiooni ja aidata kaasa teenuste toomisel inimestele lähemale! Oodatud on inimesed, kes saavad hakkama küll lihtsama projektiga, aga peavad veel keeruliseks näiteks struktuurivahendite taotlemist.

Avo Üprus
EELK
e-post: avo.uprus@eelk.ee

Projektikool_NR_1-1_kodulehele.doc »