Neljapäev, 14. detsember 2017
   Pildigalerii

TEATED

EELK PEREKESKUSE INFOTUND HARKU VALLAS

EELK Perekeskuse infopäev korraldati 29. jaanuaril 2014 Tabasalus.
Infotunnil tutvustas Pia Ruotsala EELK Perekeskuse meeskonda ja teenuseid. Perekeskuse töö üldeesmärgiks on perede ja laste heaolu suurendamine ning elukvaliteedi tõstmine. Pakutavateks teenusteks on perenõustamine, paarinõustamine, kristlik nõustamine ja hingehoid.
Vaata ka kodulehekülge http://perekeskus.eu/

Ettekande perevägivallast pidas Helen Sööl. Põhilistest suhteprobleemidest rääkis Kärt Kase.

Avo Üprus tutvustas Harkujärve kogukonnakeskuse loomise plaane ja arenguid. Praegu tegutseb Harkujärve kirikus lapsehoid „Inglitiib“ ning korda on saanud ruumid perenõustamisteenuse osutamiseks.

Infotunnil osalesid lastekaitse- ja sotsiaaltöötajad Harkust ning ümberkaudsetest valdadest. Kahetunnine koosolek möödus avatud ja temaatiliselt rikastavas õhkkonnas.

06.02.2014

| tagasi | üles |

Esilehele Missioon Diakoonia kiriku ülesandena Diakoonia lähtekohad Diakooniatöö kogudustes Kaplanaat