Esmaspäev, 23. oktoober 2017

TEATED

HINGEHOIUKURSUS PEREKRIISID II
26. – 27. MAIL 2009

Head vaimulikud ja ilmiktöötegijad, olete oodatud SA EELK Tallinna Diakooniahaiglas, Hiiu 42 aset leidvale hingehoiukursusele! Preester ja pereterapeut Runo Lilleaasen, kes töötab Norra diakooniaasutuse Menighetssosterhjemmet direktorina, jätkab aasta tagasi alustatud teemaga perekriisidest. Seekord keskendutakse paarisuhetele. Pikaajalisele kogudusetöö kogemusele toetudes, ütleb Runo Lilleaasen: "Inimesega kohtumisel on minu jaoks oluline see, milline on tema perekondlik taust."

Päevakavas on teooria, grupitöö, harjutused, võimalus eraviisilisteks vestlusteks, kohvipausid ja lõunad. Kursus algab teisipäeval, 26.05. kell 10.00 ja lõppeb kolmapäeval, 27.05. kell 17.00.

Osavõtumaks on 300 krooni, mis sisaldab materjale ja toiduraha. Tasuda saab koha peal.

Registreeruda palun hiljemalt 19. maiks e-post kadri.keskula@eelk.ee, tel 627 ...

Kadri Kesküla
e-post: kadri.keskyla@eelk.ee

27.04.2009