Reede, 15. detsember 2017

TEATED

25 AASTAT KRISTLIKKU HOOLEKANNET EESTI VANGLATES
10. veebruaril Harkujärve kirikus

Eesti kirikute ja koguduste osalemisest kinnipidamisasutustes tehtavas töös täitus 25 aastat. Selle märkimisväärse verstaposti äramärkimiseks ning veteranide tänamiseks korraldavad Eesti Kirikute Nõukogu ja Ühiskonnatöö sihtasutus 10. veebruaril konverentsi Harkujärve kirikus. Konverentsi avab Eesti Kirikute Nõukogu president Andres Põder kell 12.00, seejärel meenutatakse möödunut, mälestatakse lahkunuid ning vaadatakse ka tulevikku. Sõna saavad kõik soovijad, ettekanded teevad EELK Kriminaaltöö Keskuse peretööd ja Harju Kriminaalhooldust juhtinud Kersti Kask, vanglatöö seenior adventpastor Rein Käsk, omaaegne justiits- ja siseminister Ken Marti Vaher. Meile on tähtis säilitada mälu, omada ausat ülevaadet toimunust ning tänada neid, kes panid aluse kiriku osalemisele kuritegevusega kaasnevate kahjude ja kannatuste vähendamisele, ütles konverentsi korraldustoimkonna nimel EELK Peeteli ja Harkujärve koguduse õpetaja Avo Üprus. Konverentsi toimumist toetavad eraisikud ja IRL Kristlik Ühendus. Ma olin vangis ja teie tulite mind vaatama … (MT 25, 36)

Avo Üprus
EELK Konsistooriumi diakoonia- ja ühiskonnatöö talituse juhataja
e-post: avo.uprus@eelk.ee
tel 50 20 857

09.02.2015

| tagasi | üles |

Esilehele Missioon Diakoonia kiriku ülesandena Diakoonia lähtekohad Diakooniatöö kogudustes Kaplanaat