Neljapäev, 19. oktoober 2017
   Pildigalerii

TEATED

LAPSEHOIUKOHTADE LOOMINE

*29. juunist kuni 31. augustini* 2015 kl 17 on avatud Euroopa Sotsiaalfondi taotlusvoor meetmes *„Lapsehoiukohtade loomine ja teenusepakkumise toetamine 0–7-aastastele lastele".* *Toetust antakse* projektile, mille tegevustega luuakse uus lapsehoiuteenuse või lasteaiakoht 0–7-aastasele lapsele ning osutatakse projekti raames loodud kohal lapsehoiuteenust või omandatakse alusharidust. *Toetuse saaja võib lapsehoiuteenuse osutamist või alushariduse andmist hankida või korraldada ise. Ühe projekti raames ei ole lubatud kombineerida lapsehoiuteenuse osutamise ja alushariduse andmise ise korraldamist ja hankimist. * *Toetust võivad taotleda* *kohaliku omavalitsuse üksused. Kogudused ja teised vabaühendused saavad olla omavalitsuse partnerid. Kuidas see käib selgitatakse 09.06. kell 14.00 algaval seminaril EELK Konsistooriumis, Seminari läbiviimist toetab Kodanikuühiskonna Sihtkapitali Vabaühenduste Fond* *Periood, toetuse osakaal ja vooru eelarve* - Projekti abikõlblikkuse perioodi kestus võib olla järjestikku kuni 36 kuud. - Toetuse osakaal on kuni 85% abikõlblikest kuludest abikõlblikkuse perioodi esimese 12 kuu jooksul, kuni 75% järgmise 12 kuu jooksul ja kuni 65% viimase 12 kuu jooksul. - Omafinantseeringu osakaal on vähemalt 15% abikõlblikest kuludest abikõlblikkuse perioodi esimese 12 kuu jooksul, vähemalt 25% järgmise 12 kuu jooksul ja vähemalt 35% viimase 12 kuu jooksul. - Taotlusvooru eelarve on 4 885 056 eurot.

Avo Üprus
e-post: diakoonia@eelk.ee

04.06.2015

| tagasi | üles |