Esmaspäev, 23. oktoober 2017
   Toeta diakooniatööd
   Pildigalerii

TEATED

ILMUNUD ON VEEBIRAAMAT „ÜHISELT ELAMISE KUNST“

Käesolev veebiväljaanne on saanud teoks koostöös Luterliku Maailmaliidu misjoni- ja arenguosakonna, Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku diakoonia- ja ühiskonnatöö talituse ning Ühiskonnatöö sihtasutusega Eesti Kirikute Nõukogu juures.

Avo Üprus ütleb muuhulgas raamatu eessõnas: "Käesoleva trükisega ulatab Luterliku Maailmaliidu diakoonia ja ühiskonnatöö rakkerühm oma töö tulemused kogudustele, kes tahavad panustada oma kogukonna arendamisse ning muutuda mõjukeskusteks. Soovitan seda käsiraamatut kõigile diakooniajuhtidele ja töötegijatele, kes usuvad, et nad on muutustöötajad ja lootustöötajad."

Raamatu leiad allpool oleval lingil.

EELK Konsistooriumi diakooniatalitus
e-post: kadri.keskula@eelk.ee
tel 627 7363

Uhiselt_elamise_kunst-neti.pdf »