Kolmapäev, 13. detsember 2017
   Pildigalerii

TEATED

KUTSE DIAKOONIAPÄEVALE EELK TALLINNA PEETELI KIRIKUS

EELK Diakoonia- ja Ühiskonnatöö Talitus koostöös EELK Usuteaduse Instituudiga korraldab 21. mail algusega kell 12.00 seminari EELK diakooniatalituse arengustrateegia tutvustamiseks ja rakendusvõimaluste leidmiseks.

Seminari kava:

12.00 Avamine Peapiiskop Andres Põder
12.15 Oikumeenilised väljakutsed diakoonias dr Ingmar Kurg
12.35 Diakoonia alusväärtuste elluviimine EELK Usuteaduste Instituudi ja EELK diakoonia- ja ühiskonnatöö talituse koostöös dr Randar Tasmuth
13.00 Lõuna (soovijad saavad tutvuda EELK Tallinna Peeteli koguduse lastekoduga)
13.45 Diakoonia arendusprojekti „Algatusrühmast meeskonnaks“ kokkuvõte Kerstin Kask
14.00 EELK Diakooniatalituse arengustrateegia 2010-2017 Avo Üprus
14.30 Rühmatöö: strateegia ellu!
15.45 Kokkuvõte ja lõpetamine

Seminar on osalejatele tasuta. Seminari läbiviimist toetatakse SA Kodanikuühiskonna Sihtkapitali vahenditest.
Oma osalemisest palun teatage hiljemalt 19. maiks aadressile Kerstin.Kask(ät)eelk.ee või tel 553 0399 (vajalik toitlustamise korraldamiseks).

18.05.2010

| tagasi | üles |

Esilehele Missioon Diakoonia kiriku ülesandena Diakoonia lähtekohad Diakooniatöö kogudustes Kaplanaat