Pühapäev, 17. detsember 2017
   Pildigalerii

TEATED

KOGUDUSTE JA OMAVALITSUSTE KOOSTÖÖPÄEV HARJUMAAL

Eesti Kirikute Nõukogu arendustoimkond korraldas koostöös EELK Diakooniatalitusega 22. augustil Harjumaa Päevaks nimetatud arutelu Harkujärve külas, Püha Stefanose kirikus. Avakõnega esinesid regionaalminister Siim Kiisler ja Harju maavanem Ülle Rajasalu. Ettekanded pidasid Harju Ettevõtluse Arenduskeskuse juhataja Kaupo Reede, Linnade Liidu tegevjuht Jüri Võigemast, EKN-i arendusjuht Avo Üprus. Arutelu eesmärgiks oli koguduste ja omavalitsuste ühistegevuste kavandamine kohaliku elu edendamisel, koguduste ja vabaühenduste kaasatus hoolekande teenuste osutamisel.  Rühmatöödena selgusid peamised teenusevajadused, millele saaksid kogudused oma praktilise panuse anda.

Avo Üprus
EELK Konsistooriumi Diakooniatalitus
e-post: avo.uprus@eelk.ee
tel 5020857