Esmaspäev, 23. oktoober 2017

TEATED

LASTEHOID INGLITIIB HARKUJÄRVE KÜLAS
1.veebruar 2013.a.

Head sõbrad, lastehoid Inglitiib on avatud. Lastehoid on avatud EELK Konsistooriumi diakooniatalituse ja Karismaatilise Episkopaalkiriku Püha Stefanose koguduse koostöös viimasele kuuluvas kirikushoones. Avamisel osalesid EELK laste- ja noorsootöö assessor Gustav Piir, vallavanem Kaupo Rätsepp, projektijuht Ingmar Kurg, Soome misjonärid Pia ja Tero Ruotsalaised, külalised ja sõbrad. Vastuvõtjaiks olid kohaliku koguduse esindajad Rutti Prosa ja Risto Abel ja lastehoiu tegevjuht Keili Kollamaa. Tervitused Peeteli kiriku sotsiaalkeskuse poolt edastas Fea Otter Üprus. Meediainimesed olid Mare Pihlak ja Janne Küttimaa Pereraadiost ja Tiiu Pikkur ajalehest Eesti Kirik. Koos emaga olid uudistama tulnud väikesed õekesed Britta ja Miia kes tundsid end pallimeres ülihästi. Suur tänu Keilile ja Remetile maitseka sisseseade eest, Peetelile mänguasjade ja raamatute eest.

Ingmar Kurg
EELK Projektijuht
e-post: www.inglitiib.eu
tel 5541232