Reede, 23. veebruar 2018       
   Esileht
   Kuukava
   Teated
   Arengukava
   Projektid
   Juhtkirjad
   Raamatukogu
   Partnerid
   Toeta diakooniatööd
   Kontakt
   Pildigalerii

DIAKOONIATÖÖ KOGUDUSTES

  • Diakooniaasutused

  • Koguduste diakooniatöö koordinaatorid
  • |üles|
    EELK DIAKOONIAASUTUSED

    MTÜ Domus Petri Kogu
    Lai 5a, 68203 Valga, dpk@eelk.ee Tegevjuht Ester Liinak, tel 5661 5797

    EELK Haapsalu Püha Johannese koguduse diakooniamaja
    Kooli 6, 90503 Haapsalu, tel 473 7166, faks 473 7017, haapsalu@eelk.ee
    Juhataja kt Madis Kütt, Madis.Kytt@mail.ee

    MTÜ Hiiumaa EELK Diakooniakeskus
    Vabaduse 3, 92411 Kärdla. Postiaadress Pikk 26, 92411 Kärdla
    Juhataja Triin Simson, tel 5621 2357, triin.simson@eelk.ee

    Kuressaare Kristlik Diakooniapunkt
    Kauba 5, 93811 Kuressaare, tel 453 6560, faks 455 5941, kuressaare@eelk.ee
    Juhataja Anneli Jakobso, tel 527 5660, annelijakobsoo@hot.ee

    Kuressaare Linna Naiste- ja Lastevarjupaik “Laurits”
    Kauba 5, 93811 Kuressaare, tel 453 3205
    Vanemkasvataja Anneli Jakobso, tel 527 5660, annelijakobsoo@hot.ee

    Nõmme Rahu koguduse ja Nõmme baptistikoguduse ühine supiköök
    Kolmapäeviti kell 12.00-14.00 Puuvilja 4, Tallinn (Nõmme baptistikoguduse ruumides)
    Eestvedajad: Vaike Simmo, vaikesimmo@hot.ee, 5559 1415 (Nõmme Rahu kogudus), Anneli Vinkel, anneli@sag.ee, 5040990 ja Marja Leino, marjaleino50@gmail.com, 5645 6254 (Nõmme baptistikogudus)

    Peeteli Kiriku Sotsiaalkeskus
    Preesi 5/7, 10320 Tallinn, tel 677 4444, tallinna.peeteli@eelk.ee
    Direktor Mati Sinisar, tel 509 0374

    MTÜ Pärnu Diakooniakeskus
    Nikolai 22, 80010 Pärnu, tel 443 1381, faks 443 1386, parnu.eliisabeti@eelk.ee
    Tegevjuht Erika KUKK, tel 5664 8484, erika.kukk@eelk.ee

    MTÜ Rakvere Diakooniakeskus
    Vabaduse 59, 44316 Rakvere, tel 322 3477, 528 3758, rakvdiakoonia@hot.ee
    Kodutute vajupaik, tel 322 3977. Juhataja Pille-Ruth Kukemilk, pilleruth@hot.ee

    EELK Räpina koguduse diakooniamaja
    Tartu mnt 16, 64504 Räpina, tel 796 1506, rapinahooldekodu@hot.ee
    Diakooniatöö koordinaator Tiina Luup

    EELK Räpina koguduse hooldekodu
    Tartu mnt 5, 64504 Räpina, tel/faks 796 1380, rapinahooldekodu@hot.ee
    Juhataja Tiina Luup

    EELK Tartu Maarja koguduse diakooniatoimkond
    EELK Tartu Maarja kogudus, Õpetaja 5, 51003 Tartu
    Pereteraapia ja -nõustamine. Psüholoogiline abi. Sotsiaalnõustamine. Koduhooldus. Leinatöö. Kärajad ja koolitused
    Mari Paenurm, tel 5558 9282, mari.paenurm@gmail.com, skype: mari.paenurm

    EELK Viljandi Pauluse koguduse diakooniamaja
    Paala tee 7, 71014 Viljandi, tel 5349 4057
    Juhataja Mari Sild, marisild@hot.ee

    Sotsiaalse Rehabilitatsiooni Keskus
    Tondi 26, 11316 Tallinn, tel 658 6355. Margit Miller 565 5653

    Tartu Pauluse koguduse vältimatu sotsiaalabi keskus
    Riia 27, 51010 Tartu, tel 742 0258
    Vastutaja Taimi Koso

    |üles|
    KOGUDUSTE DIAKOONIATÖÖ KOORDINAATORID

    EELK Anseküla kogudus
    Salme 93201, Saaremaa, tel 457 0536, ansekula@eelk.ee
    Diakooniatöötaja August Tamme

    EELK Iisaku kogudus
    Hanseni 3, Iisaku, Ida-Virumaa, tel 339 3569, iisaku@eelk.ee
    Diakooniatöö tegija Helve Hallik

    EELK Jämaja kogudus
    Jämaja küla, 93101 Torgu vald, Saaremaa, tel 457 0536, jamaja@eelk.ee
    Diakooniatöötaja Koidu Heinmaa

    EELK Jüri kogudus
    Aruküla tee, 75301 Jüri, Harjumaa, tel 5663 6401, 604 8387, juri@eelk.ee
    Diakooniajuht Talvi Aruaas

    EELK Karula kogudus
    Lüllemäe, 68101 Valgamaa, tel 769 7249, karula@eelk.ee
    Diakooniatöötaja Marje Tanilas

    EELK Kihelkonna kogudus
    Kiriku 4, 93401 Kihelkonna, Saaremaa, tel 454 6558, kihelkonna@eelk.ee
    Diakooniatöötaja Helju Aksiim

    EELK Lääne-Nigula kogudus
    Nigula 49, 90801 Taebla, tel 529 2463, tel/faks 479 6658, laane-nigula@eelk.ee
    Diakooniatöö koordinaator Leili Mutso, leili.mutso@taebla.ee

    EELK Nõmme Rahu kogudus
    Võsu 5, 11619 Tallinn, tel 670 1679, nomme.rahu@eelk.ee
    Diakooniatöötaja Siiri Överus

    EELK Pärnu Eliisabeti kogudus
    Nikolai 22, 80010 Pärnu, tel 443 1381, faks 443 1386, parnu.eliisabeti@eelk.ee
    Diakooniatöö koordinaator Erika Kukk, erika.kukk@eelk.ee

    EELK Pärnu-Jakobi kogudus
    Kirikumõis, 87201 Pärnu-Jaagupi, Pärnumaa, tel 446 4650, parnu-jakobi@eelk.ee
    Diakooniatöötaja Epp Sokk (koguduse sekretär).

    EELK Pühajõe kogudus
    Pühajõe küla, 41701 Voka, Ida-Virumaa, tel 339 8652, puhajoe@eelk.ee
    Hoolekandetöötaja Lea Kullamä, tel 339 8466

    EELK Tallinna Piiskoplik Toomkogudus
    Toom-Kooli 6, 10130 Tallinn, tel 644 4140, tallinna.toom@eelk.ee
    Diakooniatöö koordinaator Anne-Mai Salumäe

    EELK Tapa Jakobi kogudus
    Õhtu pst 24, 45107 Tapa, tel 322 0099
    Diakooniatöö koordinaator Tiiu Ernesaks, tel 5193 9775, tiiu.ernesaks@mail.ee

    EELK Tartu Pauluse kogudus
    Riia 27, 51010 Tartu, tel 742 0258, 501 5524
    Diakooniatöötaja Heli Panksepp, heli.panksepp@eelk.ee

    EELK Tartu Peetri kogudus
    Narva mnt 104, 50303 Tartu, tel 733 3261, tartu.peetri@eelk.ee
    Diakooniatöötaja Aino Hein

    EELK Viljandi Jaani kogudus
    Pikk 6, 71003 Viljandi, tel 433 3000, viljandi.jaani@eelk.ee
    Diakoonitöö tegija Tiina Mikkor

    EELK Võnnu Jakobi kogudus
    62401 Võnnu, Tartumaa, tel 749 2322, vonnu@eelk.ee
    Diakooniatöö tegija Külli Paju

    |üles|   

    Esilehele Missioon Diakoonia kiriku ülesandena Diakoonia lähtekohad Diakooniatöö kogudustes Kaplanaat