Keilas pühitseti uus kirikukell

Keila koguduse õpetaja Marek Roots pühitses Saksamaal Frankfurdi lähistel Sinnis Keila Miikaeli kiriku jaoks valatud uue kella. Loe edasi »

Kursus “Rühmaprotsessid ja –juhtimine”

Kursus annab ülevaate rühmaprotsesside peamistest dünaamikatest, rühmaprotsessi rühmasisestest ja välistest mõjutajatest ning peamistest rühmaprotsesside juhtimise põhimõtetest. Loe edasi »

Maapiirkondade võimestamise projekt alustab Lääne-Virumaal

26. augustil toimub Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku ja Ühiskonnatöö Sihtasutuse koostöös Rakveres ümarlaud, kus räägitakse perekonna tähtsusest maaelu edendamisel ja sellest, mida iga kogukonna liige saaks selleks teha. Loe edasi »

Koolitus “Tugiisik raske ja sügava puudega lapsele”

Diakoonia- ja ühiskonnatöö talitusel on hea meel Teid kutsuda koolitusele "Tugiisik raske ja sügava puudega lapsele". Loe edasi »

PREP-paarisuhtekoolitus koguduste liikmetele Tartus 17.09 ja 01.10

Järgmine PREP-paarisuhtekoolitus koguduste liikmetele toimub Tartus, Salemi kirikus 17. septembril ja 1. oktoobril. Loe edasi »

Konkurss Mustamäe Kiriku SA juhatuse liikme ametikohale

Mustamäe Kiriku Sihtasutuse põhieesmärgiks on Tallinnasse, Mustamäele luterliku kiriku ehitamise, rahastamise, haldamise ja kasutamise korraldamine. Loe edasi »

Soome-ugri vaimulike konverentsi korraldab esimest korda Ingeri Evangeelne Luterlik Kirik

Iga nelja aasta järel korraldatav soome-ugri vaimulike konverents toimub tänavu 17.-21. augustini 2016 Venemaal Petroskois. Loe edasi »

Kirik on kohal ka arvamusfestivalil

Paide kogudus on otsustanud avada sel aastal peale kiriku uste ka kohviku, kus inimesed saavad mõtteid vahetada, konsistoorium aga on arvamusfestivalile läkitanud rändnäituse Eesti piiskoppidest läbi aegade. Loe edasi »

Noorte piibli- ja misjonikursus alustab taas

EELK Noorte Piibli- ja Misjonikursuse kuues lend alustab oma õppetööd 16. septembril Põltsamaa kiriklas. Loe edasi »

Peapiiskop: istutame reformatsiooni juubeliaastal 500 õunapuud

"Olgu õunapuude istutamine ärevate aegade keskel sümboolne märk õitsevast lootusest helgemale ning paremale tulevikule ja igavesele elule!" Loe edasi »

Riik ja EELK ostsid täna Narva Aleksandri suurkiriku

Riik ja Eesti Evangeelne Luterlik Kirik (EELK) ostsid täna Narva Aleksandri suurkiriku pankrotipesast välja. Lõplik ostuhind oli 375 000 eurot, millest poole tasus riik ja poole EELK. Loe edasi »