Spordiveteranid jätavad endise EPA võimlaga hüvasti

Kolmapäeval, 27. septembril taaselustub Tartu Maarja kirikus üheks päevaks EPA võimla aeg. Spordilegendid heidavad üritusel „Hüvasti, EPA võimla!“ pintsakud seljast ja teoks saab täiesti võimatuna tunduv korvpalli vastasseis Tartu Kalev vs Tartu Rock!  Loe edasi »

L10T koolitus koguduseliikmetele

L10T on uus, Lõuna-Aafrikas välja töötatud koolitus, mis jõuab Soome kaudu sel sügisel esmakordselt Eestisse. Kursus julgustab ja annab igale kristlasele vahendeid oma koha leidmiseks jumalariigi töötegijana. Loe edasi »

Mare Vindi isikunäitus Tallinna Jaani kiriku galeriis

Mare Vindi näitus Tallinna Jaani kiriku galeriis on üks kolmest kunstniku loomingu ülevaatenäitusest, mis on pühendatud tema juubelile. Loe edasi »

Konverentsi “Reformatsiooni viljad ja väljakutsed” fotod

7.-8. septembril 2017 toimus Tallinna Metodisti Kiriku keskuses konverents “Reformatsiooni viljad ja väljakutsed. 50 aastat naiste ordinatsiooni EELK-s ja 500 aastat reformatsiooni”. Loe edasi »

EELK Perekeskus alustab meestele suunatud “Sisemise kindluse” sotsiaalprogrammiga

EELK Perekeskus alustab sepetembri teisel poolel taas meestele suunatud “SISEMISE KINDLUSE” sotsiaalprogrammiga Tallinnas ja Tartus. Esmakordselt alustab Tallinnas 6.oktoobril tööd ka venekeelne meestegrupp. Loe edasi »

Pluss-ajakiri “Maailma valgus” on ilmunud

2017. aasta sügisene Pluss teemal “Maailma valgus” keskendub sellele, kuidas saaksime olla valguseks inimestele meie ümber. Loe edasi »

Ilmumas on uute jõululaulude noodid

Kirikumuusika Liit on ette valmistamas uute jõululaulude nootide ilmumist. Avaldamisele tulevad kevadel toimunud jõululaulude konkursi premeeritud tööd ning paljud uued ja vanad, kuid varem ilmumata jõululaulud, mida siiamaani käsikirjaliselt meie kooride seas levitati. Loe edasi »

Avati annetustelefonid Tartu Maarja kiriku taastamise toetuseks

Alates 2. augustist 2017 on nii Telia, Elisa kui Tele2 võrgus avatud annetustelefonid Eesti laulupeo hälli – Tartu Maarja kiriku taastamise toetuseks. Helistades 900 1842 annetad 5 eurot, 900 1941 annetad 10 eurot ja 900 2019 annetad 50 eurot. Loe edasi »

EELK kirikukongress võttis vastu avalduse kiriku rollist ühiskonnas

26. ja 27. mail Tartusse Eesti vaba rahvakiriku 100. sünnipäeva tähistavale kirikukongressile kogunenud Eesti Evangeelse Luterlik Kiriku (EELK) liikmed ja kaastöölised võtsid vastu avalduse kiriku rollist Eesti ühiskonnas. Loe edasi »

EELK Londoni kogudus 70

Pühapäeval, 21. mail tähistati EELK Londoni koguduse 70. aastapäeva. Loe edasi »

Istuta õunapuu ja võid võita kultuurireisi

Kätte on jõudnud kevadised istutusilmad. Seoses sellega tuletame meelde, et osaledes „Reformatsioon 500” aastapäevale pühendatud üle-eestilises õunapuude istutamise kampaanias, on teil võimalus võita tasuta lennureis Saksamaale. Loe edasi »

Peapiiskop Urmas Viilma tervitus reformatsiooni 500. juubeliaasta puhul

Seistes reformatsiooni suursuguse 500. juubeli künnisel on igati kohane küsida, mida me tähistame, kui mõtleme viie sajandi möödumisele protestantliku reformatsiooni Loe edasi »