Praost Hanschmidt pälvis Järvamaa elutööpreemia

Järvamaa elutööpreemia pälvis Türi Püha Martini koguduse õpetaja, Järva praostkonna praost Teet Hanschmidt. Loe edasi »

Konsistooriumis kogunes „Reformatsioon 500” ümarlaud

Eile pärastlõunal kogunes EELK Konsistooriumi saali juubeliaasta „Reformatsioon 500” ja „EELK 100” tähistamise korraldustoimkond. Loe edasi »

Lastetöö hooaja stardipäev 28. jaanuaril

Stardipäev on hea võimalus kolleegidega kohtumiseks ja ideede, murede ja rõõmude jagamiseks.Oodatud on kõik, kes teevad koguduses lastetööd või on sellest huvitatud. Loe edasi »

EELK laualipu tellimine

Kuni 1. veebruarini on võimalik esitada EELK laualipu tellimusi. Loe edasi »

EELK Konsistoorium kuulutab välja konkursi EELK Usuteaduse Instituudi rektori ametikoha täitmiseks 1. märtsist 2017 kuni 28. veebruarini 2022. Loe edasi »

Maret Olveti isikunäitus „Longum iter est“

Tallinna Jaan kiriku galeriis on eksponeeritud läbilõige graafik Maret Olveti viimaste aastate loomingu paremikust. Enamik töödest on teostatud kõrgtrükitehnikas. Kunstnik käsitleb talle isiklikult olulisi ja sotsiaalselt esiletõusnud teemasid, mis viitab loomingulisele küpsusele ning armastusele kunsti ja ümbritseva elu vastu. Loe edasi »

Registreerumine täiskasvanute piiblikursusele

Alates jaanuarist (27-28.01.2017) alustab SA EELK Misjonikeskus loengutesarjaga „Piiblikursus täiskasvanutele” III lend. Kursuse sihtgrupiks on piiblihuvilised alates 26. eluaastast, kes on huvitatud süsteemsest lähenemisest Piibliõppele ja osaduse kaudu usuelu tugevdamisest ning vaimsest kasvamisest. Loe edasi »

Lahkunud on praost emeeritus Harri-Johannes Rein

Meie hulgast on lahkunud praost emeeritus Harri-Johannes Rein (21.07.1926-03.01.2017). Matusetalitus toimub 11. jaanuaril 2017 kell 10 Harju-Jaani kirikus. Loe edasi »

Õpetaja Toomas Paulil täitus 55 aastat ordinatsioonist

20. detsembril 2016 täitus EELK emeriitvaimulikul, piiblitõlkijal ja teoloogil dr Toomas Paulil 55 aastat ordinatsioonist. Loe edasi »

Peapiiskop Urmas Viilma tervitus reformatsiooni 500. juubeliaasta puhul

Seistes reformatsiooni suursuguse 500. juubeli künnisel on igati kohane küsida, mida me tähistame, kui mõtleme viie sajandi möödumisele protestantliku reformatsiooni Loe edasi »