Saadaval on uued EELK logoga pastakad ja rinnamärgid

Lutheri roosist inspireeritud logoga kaunid rinnamärgid ja kahte erinevat värvi pastapliiatsid on sobivaks kingituseks nii vaimulikele, koguduseliikmetele, koostööpartneritele kui ka väliskülalistele. Loe edasi »

Suri õpetaja emeeritus Juta Siirak

Surma läbi on lahkunud õpetaja emeeritus Juta Siirak (10.05.1929 – 24.07.2016).
Matusetalitus toimub reedel, 29. juulil algusega kell 13.00 Harju-Madise kirikus.
Juta Siirak maetakse Rannamõisa surnuaiale. Loe edasi »

Ettepankute kogumine EELK põhikirja ning kirikuseadustiku kaasajastamiseks

Kõigil vaimulikel ning muul viisil kiriku ja koguduste ning kiriku allasutuste juhtimisega seotud inimestel on võimalik esitada õigusreformi komisjonile oma ettepanekud ja ideed kiriku põhikirja ja/või kirikuseadustiku muutmiseks. Loe edasi »

Kogutakse annetusi EELK UI toimetiste kogumiku väljaandmiseks