Konverents Hõimurahvaste aeg 24.11.2018 Maarja-Magdaleenas

EELK Maarja-Magdaleena Kogudus ja Eesti Piibliselts kutsuvad hõimurahvaste teemalise näituse avamisele ja konverentsile Hõimurahvaste aeg laupäeval, 24. novembril Maarja-Magdaleena pastoraadis. Loe edasi »

Peapiiskop Viilma: kirikulgi on Eesti politsei käest palju õppida

Tallinna Jaani kirikus tähistati tänujumalateenistusega Eesti politsei 100. ja piirivalve 96. aastapäeva. Jutlustas peapiiskop Urmas Viilma. Loe edasi »

Üleskutse väärtustada elu ja võtta eestpalvesse enneagsetena sündinud lapsed ning nende pered

17. novembril tähistatakse üle maailma enam kui kuuekümnes riigis enneaegselt sündinud laste päeva. Peapiiskop Urmas Viilma kutsub üles selle päevaga seotud teemasid eestpalves meeles pidama, väärtustama elu ja toetama enneaegsetele lastele pühendatud päeva tähistamist. Loe edasi »

Raamat “Südamepuhtuse majad” intellektuaalsete erivajadustega inimeste tööst kiriku juures

Trükivärske raamat kutsub külla kiriku juures tegutsevatesse erivajadusega inimeste keskustesse. Sel rännakul saame tuttavaks südamepuhtuse majade eestvedajate ja nende lugudega ning saame teada, milline on nende majade rõõmsameelsete ja toimekate elanike igapäevaelu. Loe edasi »

Tallinna Toomkirikus helisesid rahukellad

Tallinna Toomkirikus helisesid täna, 11. novembri hommikul kell 10 rahukellad, et tähistada 100 aasta möödumist Esimese maailmasõja lõpust. Loe edasi »

Sümpoosionil arutletakse kirikukellade tähenduse üle

5. detsembril toimub Konsistooriumis sümpoosion teemal "Kas moodne ühiskond vajab kirikukellade häält?". Mõtteid vahetavad vaimulikud, muinsuskaitse esindajad ja restauraatorid, osalejate seas on ka literaat ning minister. Loe edasi »

Rootsi-Mihkli koguduse teeneteristi sai Kaitseväe orkestri juhataja Peeter Saan

Eile, Gustav II Adolfi päeva puhul toimunud pidulikul kontsert-jumalateenistusel andis Rootsi-Mihkli koguduse õpetaja Patrik Göransson üle koguduse teeneteristi Kaitseväe orkestri juhatajale Peeter Saanile. Loe edasi »

Konverents otsis teid austava dialoogini nii peres kui ühiskonnas

EELK Perekeskuse korraldatud ja hingedepäeval toimunud konverents „Mustvalgest mõtlemisest austava dialoogini“ keskendustõrjutuse vähendamisele ja väärika suhtlemise edendamisele ühiskonnas. Sündmus oli pühendatud Eesti Vabariigi 100. aastapäevale. Päevajuht oli EELK Perekeskuse juhataja Pia Ruotsala. Loe edasi »

Algab hingehoidlike seminaride sari

EELK Mustamäe Maarja Magdaleena kogudus kutsub osalema hingehoidlikel seminaridel, mis toimuvad 9. oktoobril, 6. novembril ja 4. detsembril kell 18.00 – 20.30. Loe edasi »