Eesti Evangeelne Luterlik Kirik
Täiendusõppe kursus “Vanemluse ehituskivid”

EELK Usuteaduse Instituut kutsub 27.02.2016 peretööalasele täiendusõppe kursusele “Paarisuhte ehituskivid” Koolituse viib läbi EELK peretöö koordinaator Pia Ruotsala. Koolitusele on Loe edasi »

Karjasekiri palvepäevaks ja paastuaja alguseks

Pöörduge Issanda, oma Jumala poole, sest tema on armuline ja halastaja, pika meelega ja rikas heldusest! Jl 2:13 Prohvet Joeli Loe edasi »

Kesk-Euroopa kristlikud kohtumispäevad, 07.-10.07.2016

7.-10. juulini 2016 toimuvad Budapestis Ungari Oikumeenilise Nõukogu korraldamisel Kesk-Euroopa kristlikud kogunemispäevad. Traditsioon sai alguse kuue maa kirikute kohtumisena ning Loe edasi »

Piibliõpetuse, muusika ja palve õhtud “Tähendus Sõnade Taga” Nõmme Rahu kirikus

Piibliõpetuse, muusika ja palve õhtud “Tähendus Sõnade Taga” Nõmme Rahu kirikus algavad jälle pärast väikest pausi. Esimene õhtu on juba Loe edasi »

Luterlased ja katoliiklased tähistavad reformatsiooni aastapäeva ühispalvusega

Paavst Franciscus, Luterliku Maailmaliidu president piiskop Munib Younan ja peasekretär Martin Junge osalevad usupuhastuspühal reformatsiooni alguse 500. aastapäeva üritustel ja Loe edasi »

Eesti Kirikute Nõukogu oikumeeniliste projektide konkurss 2016

Eesti Kirikute Nõukogu on kuulutanud välja projektikonkursi, mille sihiks on anda võimalus 2016. aastal edendada oikumeenilist tegevust Eesti ühiskonnas. Toetust võivad Loe edasi »