Eesti Evangeelne Luterlik Kirik
Saadaval on uued EELK logoga pastakad ja rinnamärgid

Lutheri roosist inspireeritud logoga kaunid rinnamärgid ja kahte erinevat värvi pastapliiatsid on sobivaks kingituseks nii vaimulikele, koguduseliikmetele, koostööpartneritele kui ka väliskülalistele. Loe edasi »

Suri õpetaja emeeritus Juta Siirak

Surma läbi on lahkunud õpetaja emeeritus Juta Siirak (10.05.1929 – 24.07.2016).
Matusetalitus toimub reedel, 29. juulil algusega kell 13.00 Harju-Madise kirikus.
Juta Siirak maetakse Rannamõisa surnuaiale. Loe edasi »

Ettepankute kogumine EELK põhikirja ning kirikuseadustiku kaasajastamiseks

Kõigil vaimulikel ning muul viisil kiriku ja koguduste ning kiriku allasutuste juhtimisega seotud inimestel on võimalik esitada õigusreformi komisjonile oma ettepanekud ja ideed kiriku põhikirja ja/või kirikuseadustiku muutmiseks. Loe edasi »

Kogutakse annetusi EELK UI toimetiste kogumiku väljaandmiseks

Valmimas on EELK UI toimetiste kogumik, mille esitlus on kavandatud 25. oktoobri õhtule, mil Rahvusraamatukogu toimub Reformatsioonikongress. Loe edasi »

Narva koguduse rajamist saab toetada annetustelefonile helistades

Annetusi EELK Narva koguduse heaks on võimalik teha pangaülekandega või helistades uuele annetustelefonile 900 9990. Loe edasi »

Peapiiskop: istutame reformatsiooni juubeliaastal 500 õunapuud

"Olgu õunapuude istutamine ärevate aegade keskel sümboolne märk õitsevast lootusest helgemale ning paremale tulevikule ja igavesele elule!" Loe edasi »

Sisseastumisinfo kirikumuusika kursustele

EELK Usuteaduse Instituudi kirikumuusika osakond kutsub õppima 2-aastasele kirikumuusika D- kursusele ja 1-aastasele eelkursusele. Loe edasi »

Kõrge Saksa riigitegelane külastas EELK Konsistooriumi

Neljapäeval, 14. juulil, külastab EELK Konsistooriumi Saksamaa liidukantsleri riigiminister ja liiduvalitsuse esindaja kultuuri- ja meediaküsimustes pr. prof. Monika Grütters (Kristlik-Demokraatlik Liit CDU). Loe edasi »

Õnnistati mälestuspingid

9. juulil mälestati Jõhvi kirikus märtervaimulikke Jaak Varikut ja Carl Immanuel Philipp Hesset. Kiriku sissepääsu kõrval õnnistas peapiiskop Urmas Viilma sisse mõlema veretunnistaja mälestuspingid. Kohal olid ka praost Jaak Variku järeltulevad põlvkonnad ning omapoolse tervituse ja tänusõnad saatis praost Hesse lapselaps. Loe edasi »

Riik ja EELK ostsid täna Narva Aleksandri suurkiriku

Riik ja Eesti Evangeelne Luterlik Kirik (EELK) ostsid täna Narva Aleksandri suurkiriku pankrotipesast välja. Lõplik ostuhind oli 375 000 eurot, millest poole tasus riik ja poole EELK. Loe edasi »