Saku kiriku laat

4. juunil algusega kell 11 toimub Saku palvemaja õuealal suur kogupereüritus SAKU KIRIKU LAAT, millega kogutakse raha Saku kiriku ehituseks. Loe edasi »

Leif Nummela raamat „Piibli punane niit“ eesti keeles

Leif Nummela raamat avab Piiblisse kogutud teoseid ühendava liini, tuues esile tähtsad asjad, mis pealiskaudsel lugemisel jäävad märkamata. Loe edasi »

Kingitus EV 100: Vaimulik Viis Vabariigile ehk VVV

Eesti Kirikute Nõukogu korraldab laulude võistluse Vaimulik Viis Vabariigile ehk VVV, mille eesmärgiks on võistluse kaudu leida laule, mis kõneleksid isamaa austusest ja armastusest läbi kristliku usu ja maailmavaate ning annaksid kogu rahva aatelisusele elujõudu. Loe edasi »

Maestro Roman Toi 100

Maestro Roman Toi 100. sünnipäeva pühitsetakse koos lauluga 21. juunil kell 17.30 Tallinna Kaarli kirikus. Loe edasi »

Koolitus “Tugiisik raske ja sügava puudega lapsele”

Diakoonia- ja ühiskonnatöö talitusel on hea meel Teid kutsuda koolitusele "Tugiisik raske ja sügava puudega lapsele". Loe edasi »

Võimalus osaleda kultuurireisil Lutheri ja Bachi radadel

Veel on kohti 15.-22. septembril 2016 toimuvale kultuurireisile Lutheri ja Bachi radadel. Loe edasi »

Koolitus „Sümboldraama meetodi kasutamine nõustamises ja hingehoius“

EELK Usuteaduse Instituut kutsub 28.-29.06.2016 osalema koolitusel „Sümboldraama meetodi kasutamine nõustamises ja hingehoius“. Sümboldraama on pastoraalnõustamise ja psühhoteraapia meetod, mille eelmise Loe edasi »

Oktoobris toimub kirikumuusikute konverents „Laulge Issandale uus laul!“

28.-29. oktoobril 2016 toimub Türil ja Paides kirikumuusikute konverents teemal „Laulge Issandale uus laul!“, mis on pühendatud Kiriku Laulu- ja Palveraamatu 25. aastapäevale. Loe edasi »

Luterliku Maailmaliidu 12. assamblee stjuuardite programm

Stjuuardid on eriline grupp inimesi, kes koostöös meeskonnaga moodustavad assamblee selgroo, aidates kaasa assamblee sujuvale ja efektiivsele tööle. Loe edasi »

Täiendusõppe kursus “Perelaager – plaanist teostuseni!”

EELK Usuteaduse Instituut kutsub osalema 3. juunil toimuval täiendusõppe kursusel "Perelaager – plaanist teostuseni!" Koolitus on mõeldud kõigile, kes oma koguduses ja kogukonnas soovivad perelaagrit korraldada ning vajavad selleks uusi teadmisi ning ideid. Loe edasi »

Korjandus Narva Aleksandri koguduse toetuseks ja Narva Aleksandri kiriku päästmiseks

Oleme tänulikud kõigile, kes on valmis omapoolsete annetustega aitama päästa Narva Aleksandri Suurkirikut pankrotivarana müümisest. Loe edasi »

Ivo Karlep: Tallinnas vihase rüüstamisega alanud usupuhastus tõi eestlastele kirjaoskuse