Võru praostkonna sinod kogunes Rõuges

3. mail pidas Rõuges oma koosoleku Võru praostkonna sinod. Loe edasi »

Raamatu „Aitav kohtumine I. Hingehoiu alused ja teoloogia“ esitlus

Kõik hingehoiu-temaatikast huvitatud oodatud professor Paavo Kettuneni raamatu „Aitav kohtumine I. Hingehoiu alused ja teoloogia“ esitlusele 14.05.2016 Usuteaduse instituuti. Loe edasi »

Vähiravifondi “Kingitud elu” üleskutse heategevustalgutel osalemiseks

Vähiravifond “Kingitud elu” korraldab teist aastat järjest üleriigilised heategevustalgud, mille raames kogume ühe päeva jooksul annetusi 70-100 rahvarohkes punktis üle Eesti. Loe edasi »

EELK kirikukogu kogunes „Talu“ laagrikeskuses

26. aprillil kogunesid kirikule kuuluvasse laagrikeskusesse „Talu“ EELK kirikukogu liikmed, et üheskoos kuulata ettekandeid ja võtta vastu kiriku ülesehitamiseks vajalikke otsuseid. Loe edasi »

Konkurss Eesti Kirikute Nõukogu haridustöö projektijuhi ametikohale

Eesti Kirikute Nõukogu kuulutab välja konkursi haridustöö projektijuhi ametikohale (poole koormusega, töö asukoht ei ole määratud). Loe edasi »

Vennastekoguduse vaimulik suvepäev Helmes

11. juunil toimub Helme kirik-palvemajas (Kalmistu 2, Tõrva) vennastekoguduse viies suvepäev teemal „Püha Vaim“. Loe edasi »

Korjandus Narva Aleksandri koguduse toetuseks ja Narva Aleksandri kiriku päästmiseks

Oleme tänulikud kõigile, kes on valmis omapoolsete annetustega aitama päästa Narva Aleksandri Suurkirikut pankrotivarana müümisest. Loe edasi »

Ivo Karlep: Tallinnas vihase rüüstamisega alanud usupuhastus tõi eestlastele kirjaoskuse

Raad polnud ajal, mil linna vaevasid toidupuudus ja katk, luksuslikke sööminguid pidanud katoliku munkadega rahul, leides, et kuna mungad jutlustavad Loe edasi »