Üleskutse mälestada kirikutöö tegijaid ja vabatahtlikke kaastöölisi

Seoses Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku kui vaba rahva kiriku asutamise 100. aastapäevaga kutsub peapiiskop Urmas Viilma üles taevaminemispüha jumalateenistusel 25. mail või eelseisva pühapäeva, 28. mai jumalateenistusel pidama meeles ja mälestama palves EELK teenistuses olnud kõiki vaimulikke ja teisi kiriku kaastöölisi. Loe edasi »

EELK Londoni kogudus 70

Pühapäeval, 21. mail tähistati EELK Londoni koguduse 70. aastapäeva. Loe edasi »

Näitus “Kirik keset küla” Harjumaa Muuseumis

20. mail kell 13.00 avatakse Harjumaa Muuseumis näitus „Kirik keset küla“, mis on pühendatud luterliku reformatsiooni 500. aastapäevale. Loe edasi »

Peapiiskop Viilma valiti üheks Luterliku Maailmaliidu asepresidendiks

Luterliku Maailmaliidu Ida-Euroopa piirkonna asepresidendiks valiti EELK peapiiskop Urmas Viilma. Loe edasi »

Ilmunud on kristliku noorteajakirja Pluss kevadnumber

2017.aasta kevadine Pluss teemal "Reformatsioon" keskendub sellele, kuidas saaksime täna oma usku uuendada ja värskena. Loe edasi »

XXV Rapla Kirikumuusika Festivali peakülaline on ERSO

28.06-9.07 astub üles Raplamaa suuremates ja väiksemates kirikutes suur hulk väljapaistvaid Eesti muusikuid ja väliskülalisi. Festivalil kohtuvad erakordne muusika, Eestimaa kaunid kirikud ja sumedad suveõhtud. Loe edasi »

„Kuhu lähed, Maarjamaa? – Noored kui missioloogiline võimalus“ Aruteluõhtu Tallinnas 24. mail

Järgmine arutelu kogumiku „Kuhu lähed, Maarjamaa?“ tekstide põhjal toimub 24. mail, kell 16.00–18.00 Meedia ja Misjoni Maja saalis, Tehnika 115, Tallinn. Seekordseks teemaks on „Noored kui missioloogiline võimalus“. Vaatluse alla võetakse üks põletavamaid probleeme kirikus – kuidas soodustada noorema põlvkonna aktiivsemat tegevust kirikus? Peale arutelu toimub õhtupalvus. Loe edasi »

Tulekul on lastetöötegijate suvepäevad “Juurte juurde!”

EELK Laste- ja Noorsootöö Ühendusel on taaskord rõõm kutsuda kristliku lastetöö tegijaid ja sellest huvitatud inimesi lastetöötegijate suvepäevadele. Seekord saame kokku 28. - 30. juulil Pilistvere pastoraadis. Päevade teemaks on "Juurte juurde!" Loe edasi »

Istuta õunapuu ja võid võita kultuurireisi

Kätte on jõudnud kevadised istutusilmad. Seoses sellega tuletame meelde, et osaledes „Reformatsioon 500” aastapäevale pühendatud üle-eestilises õunapuude istutamise kampaanias, on teil võimalus võita tasuta lennureis Saksamaale. Loe edasi »

Avatakse näitus “Pühakiri – käsikirjast emakeelse Piiblini”