Konverents “Tuhkatriinud ja Nukitsamehed juubeliaasta Eestis”

Olete oodatud konverentsile "Tuhkatriinud ja Nukitsamehed juubeliaasta Eestis" Tallinna Peeteli kirikus 4. novembril 2016 kell 9:30 - 15:20. Loe edasi »

Hingehoidja baaskoolitus Usuteaduse Instituudis

EELK Usuteaduse Instituudi Tartu Teoloogia Akadeemia korraldab taas hingehoidja baaskoolituse, et võimaldada hingehoiutööks vajalike pädevuste omandamist ning toetada aitavates ametites töötavate inimeste professionaalset arengut. Loe edasi »

Reformatsiooni juubeliaastat pühitsetakse kirikute, omavalitsuste ja riigi koostöös

Siseminister Hanno Pevkur ja Eesti Kirikute Nõukogu president, peapiiskop emeeritus Andres Põder allkirjastasid ühispöördumise, milles eestimaalasi kutsutakse osalema reformatsiooni 500 aasta juubeli tähistamises. Loe edasi »

EELK Konsistoorium võtab tööle sekretäri-juhiabi

EELK Konsistooriumi kollektiiv otsib oma ridadesse tublit sekretäri-asjaajajat. Loe edasi »

Iisaku koguduse 150. aastapäeva tähistamine

Iseseisev EELK Iisaku kogudus asutati 12. detsembril 1866. aastal, nii et käesoleval aastal möödub koguduse asutamisest 150 aastat. Loe edasi »

Laste omaloominguliste laulude konkurss “Päikeselaul”

Konkurss on oma nime saanud kiriku kaitsepühaku Franciscuse tuntud poeemi „Päikeselaul“ järgi, kus kiidetakse Loojat kõige loodu eest. Nii on ka konkursil osalema oodatud lapsed ja noored oma lauludega, mis räägivad kõigest, mis meie ümber ja meie sees. Loe edasi »

Tulekul on Pauluse noortepäevad “Mis on armastus?”

30. septembril – 2. oktoobril 2016. a. toimuvad Tartu Pauluse kirikus taas noortepäevad, sedakorda deviisi all “Mis on armastus?”. Loe edasi »

Reformatsioonikongress ja EELK UI 70: “Reformatsioon 500 – vaimsus, kultuurimõjud, perspektiivid”

Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Usuteaduse Instituut kutsub seoses oma 70. aastapäevaga osalema kongressil "Reformatsioon 500 – vaimsus, kultuurimõjud, perspektiivid". Loe edasi »

Toimus konverents “Kristliku demokraatia perspektiiv Euroopas”