Eesti Evangeelne Luterlik Kirik
Perekeskus aitab luua turvalise kodu

Haapsalu Jaani kirikus avati neljapäeval EELK Haapsalu perekeskus, mis hakkab pakkuma pere- ja kasvatusnõustamist, hingehoidu ning koolitusi. Loe edasi »

Õpetaja Annika Laats sai vabaühenduste liidu tunnustuse

Vabaühenduste liit EMSL tunnustas riigikogu valges saalis peetud tunnustusüritusel teiste hulgas EELK Harju-Risti koguduse õpetajat Annika Laatsi aasta hääle nimetusega. Loe edasi »

Haapsalu saab uue perekeskuse

18. jaanuaril 2018 kell 16.00 avatakse Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku Perekeskus Haapsalu Püha Johannese koguduse Jaani kirikus (Kooli 6). Peredele pakub keskus nõustamist ja konkreetseid programme paarisuhte, vanemluse ja lapse kasvatamise toeks ning perevägivalla tõkestamiseks. Loe edasi »

Sven-Erik Stambergi näitus VÄLJAD JA VÕIMALUSED Tallina Jaani kiriku galeriis 11.01.–06.02.2018

Kuni 6. veebruarini saab Tallina Jaani kiriku galeriis vaadata Sven-Erik Stambergi näitust VÄLJAD JA VÕIMALUSED. Loe edasi »

2017. aastal toimunud konverentside ettekanded nüüd kodulehel

2017. aastal toimus palju huvitavaid sündmusi. Nende seas ka EELK juubelikongress ja mitu suurt konverentsi. Oleme nüüd koondanud rea ettekanded neilt konverentsidelt meie kodulehele. Loe edasi »

EELK Kirikukogu valib kirikuvalitsuse uue koosseisu ning arutab muudatusi kiriku töökorralduses

28. ja 29. novembril toimub Tallinnas Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku (EELK) XXX Kirikukogu 1. istungjärk. Tähtsamate teemadena on päevakorras uue Loe edasi »

Avati annetustelefonid Tartu Maarja kiriku taastamise toetuseks

Alates 2. augustist 2017 on nii Telia, Elisa kui Tele2 võrgus avatud annetustelefonid Eesti laulupeo hälli – Tartu Maarja kiriku taastamise toetuseks. Helistades 900 1842 annetad 5 eurot, 900 1941 annetad 10 eurot ja 900 2019 annetad 50 eurot. Loe edasi »

EELK kirikukongress võttis vastu avalduse kiriku rollist ühiskonnas

26. ja 27. mail Tartusse Eesti vaba rahvakiriku 100. sünnipäeva tähistavale kirikukongressile kogunenud Eesti Evangeelse Luterlik Kiriku (EELK) liikmed ja kaastöölised võtsid vastu avalduse kiriku rollist Eesti ühiskonnas. Loe edasi »

EELK Londoni kogudus 70

Pühapäeval, 21. mail tähistati EELK Londoni koguduse 70. aastapäeva. Loe edasi »

Istuta õunapuu ja võid võita kultuurireisi

Kätte on jõudnud kevadised istutusilmad. Seoses sellega tuletame meelde, et osaledes „Reformatsioon 500” aastapäevale pühendatud üle-eestilises õunapuude istutamise kampaanias, on teil võimalus võita tasuta lennureis Saksamaale. Loe edasi »

Peapiiskop Urmas Viilma tervitus reformatsiooni 500. juubeliaasta puhul

Seistes reformatsiooni suursuguse 500. juubeli künnisel on igati kohane küsida, mida me tähistame, kui mõtleme viie sajandi möödumisele protestantliku reformatsiooni Loe edasi »