Välis-Eesti piikopkond

B | C | H | K | L | M | N | O | P | S | T | V |

ESKILSTUNA

Esmaspäev, 19. detsember
13.30 JÕULU-JUMALATEENISTUS Teenib koguduse õpetaja Ingo Tiit Jaagu, orelil Pertti Honkanen. | Koht: Eskilstuna Eesti Kodus, Kungsvägen 12

HAMILTONI ESIMENE

Pühapäev, 4. detsember
15.00 Advendiaja jumalateenistus eesti- ja inglise keeles. Pärast jumalateenistust kiriku alumises saalis Hamiltoni Eesti Seltsi, Täienduskooli ja koguduse ühine JÕULUPUU
Laupäev, 24. detsember
12.00 JÕULUÕHTU jumalateenistus. Teenib õp. Hannes Aasa.

LONDONI

Pühapäev, 18. detsember
14.00 Jõuluteenistus. Teenib õpetaja Lagle Heinla. Teenistus toimub Rootsi kirikus, 6-11 Harcourt St W1H 4 London. Lähimad metroojaamad on Edgware road ja Marylebone. Teenistusele järgneb kohvilaud.

LONDONI PAULUSE

Laupäev, 10. detsember
14.00 Advendi- ja jõuluaja jumalateenistus koguduse juhatuse esimehe kodus. Info kontaktisikult Vilma Seppalt: reetrein@yahoo.ca

MICHIGAN-DETROITI

Laupäev, 10. detsember
12.00 Jõuluteenistus ja Lõunasöök. Teenib õpetaja Nelli Vahter. St. Paul’s Latvian Evangelical Lutheran Church 30623 West Twelve Mile Road, Farmington Hills, MI 48334

MINNEAPOLISE

Pühapäev, 18. detsember
14.00 Jõuluõhtu jumalateenistus. Teenib õp. Nelli Vahter. Chapel of the Cross (NW Hall, Luther Seminary) 1501 Fulham St. Saint Paul, MN 55108 Parkimisjuhised: www.luthersem.edu

NEW YORGI EESTI EVANGEELIUMI LUTERI USU LEXINGTON

Laupäev, 24. detsember
14.00 Jõuluõhtu teenistus on laupäeval, 24. detsembril kell 2 p.l. Loeme jõuluevangeeliumi, laulame tuntud meeldivaid jõululaule ja kuulame soliste - Elsa Dial (sopran) ja Taavo Roos (tðello) - ning võimast orelimängu, Maaja Duesberg Roos.

NORRKöPINGI

Reede, 23. detsember
14.00 JÕULU-JUMALATEENISTUS Teenivad õpetaja Ingo Tiit Jaagu, orelil Roland Furenhed. | Koht: Hedvigi kirik (Saksa kirik)

PORTLANDI

Laupäev, 24. detsember
14.00 Jõuluõhtu Jumalateenistus. Läti Kirikus, 5500 S.W. Dosch Road. Teenivad õpetaja Hendrik Laur ja diakon Kalle Merilo. Laululehed. Ettekandeid. Kõik on kutsutud ja teretulnud.

STOCKHOLMI

Laupäev, 24. detsember
14.00 JÕULUPÜHADE PIDULIK KONTSERT-JUMALATEENISUS Teenivad Stockholmi Eesti Segakoor ja Henry Turu, praost Ingo-Tiit Jaagu, ja õpetaja Tiit Pädam.
Laupäev, 31. detsember
11.00 VANA-AASTA ÄRASAATMISE JUMALATEENISTUS ARMULAUAGA Teenivad õpetaja Tiit Pädam ja organist Henry Turu. | Koht: Stockholmi Jakobi kirik

TORONTO PEETRI

Pühapäev, 4. detsember
11.00 Oikumeeniline 2.Advendi jumalateenistus koos Päästearmeega. Kaasa teenivad mõlema koguduse vaimulikud ja muusikud.
Pühapäev, 11. detsember
11.30 3.Advendi jumalateenistus, millele järgneb koguduse JÕULUPUU. Jõulupuul esineb koguduse vokaalansambel. Kaetud on jõululaud. Eelregistreerimine 9.detsembrini aadressil: stpeterstoronto@rogers.com
15.00 Advendiaja jumalateenistus Soome Kodus.
11.00 Advendiaja jumalateenistus EHATARES
16.00 Oikumeeniline muusikaline jumalateenistus "Kaunimad Jõululaulud" inglise keeles. Kaastegevad Päästearmee puhkpilliorkester, koor ja muusikud.
Laupäev, 24. detsember
12.00 JÕULUÕHTU jumalateenistus eesti- ja inglise keeles. Kaastegev ansambel Helin. Lastele jumalateenistuse ajal oma jõuluprogramm kiriku alumises saalis.
16.00 JÕULUÕHTU jumalateenistus eesti- ja inglise keeles.
Pühapäev, 25. detsember
12.00 Esimese Jõulupüha jumalateenistus armulauaga.
Laupäev, 31. detsember
16.00 VANA-AASTAÕHTU jumalateenistus armulauaga.
Pühapäev, 8. jaanuar
11.30 KOLMEKUNINGAPÜHA jumalateenistus.