« Tagasi sündmuste juurde

Lastetöö hooaja stardipäev

Ürituse kuupäev: 23. september 2017
Algus kell: 10.00

Laupäeval, 23. septembril toimub Tallinna Pühavaimu koguduse majas (Pühavaimu 4) lastetöö hooaja stardipäev. Päeva teemaks on seekord põrandapildid.

Põrandapildid on piiblilugude jutustamise meetod, mis sobib väga erinevas vanuses ja erinevate võimetega rühmadele. Meetod arvestab sellega, et me õpime erineval moel ja pakub nii kuulamist, vaatamist kui tegutsemist. Jutustuses alustatakse sellest, mis on meile tuttav argipäevast ja jõutakse lõpuks piibliloo sõnumini. Samas saame tutvuda Pühavaimu kogudusemajas avatud Godly Play toaga, mida võiks teisisõnu nimetada suurte lugude jutustamine toaks.

Osalustasu on 10 eurot ja see sisaldab programmi, kohvi ja lõunasöögi ning materjalid. Maksta võib sularahas koha peal või ülekandega.

Päeva kava on järgmine:

10.00 Saabumine ja tervituskohv / tee
10.30 Tutvumine ja Piiblikümblus
11.30 Põrandapildid 1
13.00 Lõuna
14.00 Põrandapildid 2
16.00 Lõpetamine ja tagasiside
16.30 Koduteele

Palun anna oma osavõtust teada Tittale, aadress titta.hamalainen@eelk.ee või telefonitsi 534 24 277 hiljemalt 20. septembril. Kui tekib küsimusi, Titta vastab heameelega!

Oled südamest oodatud!