« Tagasi sündmuste juurde

Oikumeeniline naiste palvepäev Tartu Maarja kogudusemajas

Ürituse kuupäev: 03. märts 2018
Algus kell: 12.00

Laupäeval, 3. märtsil kell 12.00 toimub Tartu Maarja kogudusemajas naiste oikumeeniline palvepäev. Kogeme ühiselt Jumala lähedalolu ja saame tuge üksteise kogemustest. Üldise teema „Kõik, mis Jumal loonud, on hea” alla mahub mitmeid huvitavaid teemasid. Räägime misjonitööst, emade palvegrupist ja naiste palvepäevade liikumisest üldiselt. Kõnelema on kutsutud Helene Toivanen, Taime Põld ja Seidi Mutso. Kohal on ka palvekliinik Healing Rooms, kelle abil vormime palveteks oma sisemised mõtted ja soovid. Avatud on ka palvetuba.

Spetsiaalselt selleks päevaks pannakse kokku projektnaiskoor, kes esitab kaks laulu ja mida juhatab Edith Groote. Muusikat teevad ka Lea Hallik (kellamäng) ja Anneli Klaus (orel). Laulame ka tuttavaid laule kiriku laulu-ja palveraamatust ning Taize laulikust.

Kui kellelgi on südames soov pakkuda end kaasa teenima eestpalve, laulu või piiblilugemisega, siis võiks teada anda telefonil 56153265 või e-kirjaga anneli.klaus@mail.ee.

Saame ühiselt olla ka kohvilauas. Osalejad võivad kohvilaua täienduseks midagi kaasa tuua.

Oluline teade: mehed ei pea sugugi koju jääma. Nendele on planeeritud vaimulik vestlusring õpetaja Joona Toivasega Maarja kogudusemaja raamatukogu ruumis.

Tere tulemast naiste palvepäeva tähistama!