« Tagasi sündmuste juurde

Täiendusõppe kursus “Paarisuhte ehituskivid” Usuteaduse Instituudis

Ürituse kuupäev: 18. märts 2017
Algus kell: 10.00

EELK Usuteaduse Instituut kutsub 18.03.2017 peretööalasele täiendusõppe kursusele “Paarisuhte ehituskivid”

Koolituse viib läbi EELK peretöö koordinaator Pia Ruotsala.

Koolitusele on oodatud vaimulikud, hingehoidjad, perenõustajad ja teised peretööst huvitatud koguduste töötegijad.

Käsitletakse paarisuhte dünaamikat ning toetusvõimalusi selle erinevates etappides. Tutvustatakse peretöö erinevaid võimalusi koguduses, sealhulgas kogudustes läbiviidava koolituse “Paarisuhte ehituskivid” põhimõtteid ja metoodikat.

Koolitus toimub: kell 10.00 – 17.00 EELK Usuteaduse Instituut, Pühavaimu 6, Tallinn

Osalustasu on 18 EUR (sisaldab lisaks koolitusele ka lõunasöögi ja kohvipausi).

Registreeruda hiljemalt. Elektrooniline registreerimisvorm asub siin: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScsG0Xt07Ceo2a2YOsrC5X-3XTVCfJglpU7_DHDWIO78O3vqg/viewform

Lähem info:

Kerstin Kask