« Tagasi sündmuste juurde

Täiendusõppe kursus “Vanemluse ehituskivid”

Ürituse kuupäev: 07. oktoober 2017
Algus kell: 10.00

Koolitusele “Vanemluse ehituskivid” on oodatud kõik peresuhetest ja peretööst huvitatud. Osalemiseks ei pea olema lapsevanem.

Vanemluse majas on 9 ehituskivi: pühendumine, emotsioonid, intiimsus ja seksuaalsus, konfliktid, sõnad, teod, usaldus, andestus, armastus. Ehituskivid on konkreetne viis teha nähtavaks erinevate valdkondade mõju teineteisele.

Ehituskivid on mõeldud igas vanuses inimestele. Need on mõeldud spetsialistidele ja vabatahtlikele, paaridele ja lapsevanematele need on kõigile. Nende abil võib leida tee iseendasse ja teise inimeseni.

Koolitus “Vanemluse Ehituskivid” pakub vajalikke teadmisi ja julgustab  vanemluse teemat käsitlema koguduses, peretöös, nõustamises, sotsiaaltöös ja pedagoogilise töö juures (koolis, lasteaias). Ehituskivid on suurepärane ennetava töö vahend, mida kasutada näiteks rasedatele suunatud perekoolis, perelaagris ja pereteenistustel. Läbi vanemluseseminaride on koguduse juurde tulnud ka uusi inimesi.

Koolitaja on Lii Lielleoja, kes on pere-ja kasvatusnõustaja, Tallinna Ülikooli lektor ning nõustaja EELK Perekeskuses.

Koolitus toimub 7. oktoobril kell 10.00-17.00 EELK Usuteaduse Instituudis, Pühavaimu 6, Tallinn

Koolitustasu 18 EUR sisaldab lisaks koolitusele ka lõunasöögi ja kohvipausi.

Koolitusele palume registreeruda hiljemalt 4. oktoobriks.

Elektrooniline registreerumine siin vormile: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfM1kLFI8j9P5_eF1VvnbCJZdFCTLrKrR75B_fclqt9q87Eog/viewform

Lisainfo: Kerstin Kask, tel 5530399 või kerstin.kask@eelk.ee