« Tagasi sündmuste juurde

Tartu Pauluse noortepäevad

Ürituse kuupäev: 29. september 2017 - 01. oktoober 2017

Tartu Pauluse noortepäevad on kristlik sündmus, mida igal sügisel korraldavad EELK Tartu Pauluse koguduse noored. Sel aastal toimuvad Pauluse päevad 29. septembrist 1. oktoobrini 2017. See aeg on sisustatud programmiga, mille hulka kuuluvad näiteks mängud, ühislaulmine, palvused ja palju muud.

Pakume ööminisvõimalust kiriku rõdudel. Kirikus on olemas ka pesemisvõimalus. Süüa saab kohapeal.

Pauluse päevade osaks on saanud see, et külla tuleb mõni esineja, kes annab ka kontserdi. Eelnevatel aastatel on esinemas käinud Papibänd, Poika ja Maria, Robirohi ning eelmisel aastal Pekka Simojoki. Sel aastal külastab meid ja laupäeva 30. septembri õhtul annab kontserdi soome kristlik rokkbänd Park 7.

Pauluse päevade osavõtutasu on sel aastal 10 eurot inimese kohta. Selle tasu hulka kuulub nii söök, majutus kui ka programm. Registreerimine Pauluse päevadele on avatud siin.

Rohkem informatsiooni saab koguduse noortejuhi Robert Bunderi käest:
tel 59110105, robertbund12@hotmail.com.