« Tagasi sündmuste juurde

Vennastekoguduse suvepäev Saku-Tõdva palvemajas

Ürituse kuupäev: 10. juuni 2017
Algus kell: 11.00

Laupäeval  10. juunil algusega kell 11.00 toimub  Saku-Tõdva palvemajas (Tõdva küla, Saku vald) vennastekoguduse kuues suvepäev teemal „Usupuhastus“. Ettekande peab õpetaja Mihkel Kukk. Rühmatööd, muusika- ja palvehetked, toitlustamine. Päeva lõpus musitseerivad Ott Indermitte (bariton) ja Kristjan Nõlvak (viiul).

Suvepäevale oodatakse kõiki, kellele vennastekogudus on südamelähedane või kes soovivad vennastekoguduse liikumisega lähemalt tutvuda. Oodatakse kõiki, kes otsivad vaimulikku kosutust, kinnitust ja osadust.

Päeva korraldab Eesti Evangeelne Vennastekogudus. Suvepäeva osavõtutasu on 10 eurot (sisaldab kaks söögikorda), tasumine kohapeal.

Oma osavõtusoovist palume teatada hiljemalt 7. juuniks. Info: 6608 004 või 53359850. E-post: info@vennaste.ee

Lähem info vennastekoguduse kohta www.vennaste.ee