EELK Perekeskus otsib Tallinnasse peanõustajat

PerekeskusEELK Perekeskus otsib Tallinnasse peanõustajat, kel oleks lisaks klientide nõustamisele valmisolek tegeleda keskuse arenduse ja turundusega.

Soovime, et ta hoiaks ja arendaks suhteid meie koostööpartneritega, aitaks korraldada infotunde ja muid esinemisi, kirjutaks teemakohaseid artikleid väljaannetele ja meie kodulehele. Peanõustaja võiks olla psühholoogi haridusega, aga sobib ka sotsiaaltöö või teoloogia kõrghariduse diplom, kui lisaks on õpitud kas paariteraapiat, süsteemselt pereteraapiat, kognitiiv­käitumuslikku teraapiat või psühhodünaamilist teraapiat. Nõustajana töötamise kogemus võiks olla vähemalt üks aasta ning hea oleks kui käsitletud teemadering oleks eripalgeline nt perevägivalla teemad, sõltuvused, lahutuse ja laste teemad, laste käitumisraskuste teemad ja paarisuhte suhtlemisraskuste teemad.

Oleme kristlik organisatsioon ja meie missioon on „Kõiges su kõrval“ – soovime, et tulevane peanõustaja kannab endas sarnaseid väärtusi. Tähtsustame meeskonnatööd, aga ka iseseisva töö oskus on oluline. Hea oleks, kui peanõustajal oleks autojuhiload ja ka auto, mida tööks kasutada, sest pakume nõustamisteenuseid Keila vallas.

Töö algus on septembris. Tööaeg on osaline, 0,5-0,75 koormusega. Pakume võimalust olla kasvava EELK perekeskuse arendajaks ja kõrval käijaks. Peanõustaja saab väärtuslikku kogemust sellest, kuidas erinevate teemadega nõustamist läbi viia nii läbi isikliku kogemuse kui koolituste ja supervisiooni abil, mis on tasuta. Lisaks saab kogemuse võrgustikus töötades, kus partneriks on lastekaitsetöötajad ja ka teised psühholoogid, psühhiaatrid. Ruumid on hubased, töövahendid on olemas. Tööga seotud transpordi­ ja sidekulud kompenseeritakse.

Palume saata motivatsioonikiri, CV ja koguduse soovituskiri Pia Ruotsalale hiljemalt 19. augustiks e-posti aadressile pia@perekeskus.eu. Täpsem info Pia Ruotsala­lt telefonil 5697 1506.