Heategevuskontsert “Su samme kaja” 1. juunil Tallinna Kaarli kirikus

TM_banner_vk

1. juunil, Lastekaitsepäeval kell 18 toimub Kaarli kirikus heategevuskontsert „Su samme kaja“ Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu toetuseks.

Oma sammude kaja jätavad kontserdile armastatud muusikud TÕNIS MÄGI, KÄRT JOHANSON, VENNAD JOHANSONID (Ants, Jaak ja Mart) ning KRISTA CITRA JOONAS.

Laekunud kontserditulu ja annetustega toetatakse Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liidu Tugikeskust ning sonditoitu vajavaid lapsi.

„Koguduses on aastate jooksul toimunud mitmeid kontserte kiriku remondi ja koguduse elu toetuseks. Hea meel on tõdeda, et 2013. aasta detsembris Kaarli koguduse poolt korraldatud heategevuskontsert “Su samme kaja” toimub nüüd juba kolmandat korda. Esimesel korral toetasime Pimekurtide Tugiliitu. Seekord, nagu ka möödunud aastal, toetame koostöös Pardiralliga Vähihaigete Laste Vanemate Liitu. Tulge ja jätke oma sammude kaja heategevuskontserdile, teeme üheskoos heateo ja aitame koguda raha sonditoitu vajavatele lastele. Lisaks heateole saame tunda rõõmu ka kaunist muusikast“, ütleb koguduse õpetaja Jaak Aus.

MTÜ Eesti Vähihaigete Laste Vanemate Liit on 1992. aastal loodud vabatahtlike ühendus, keda seob ühine saatus ja sarnane mure oma lapse tervise pärast. Liidu eesmärgiks on parandada onkoloogilise haiguse tõttu raskes olukorras olevate laste ja nende vanemate eluolu ning pakkuda neile igakülgset tuge nii ravi käigus kui ravijärgselt.

Kiriku uksed avatakse kell 17.

Pileti hind 10€/15€. Kuni 12-aastastele prii sissepääs. Pileteid on  müügil Piletilevis  ja kirikus tund enne  kontserti.

Lisateave kontserdi kohta:
diakon Tiit Zeiger