Iisaku koguduse 150. aastapäeva tähistamine

Iseseisev EELK Iisaku kogudus asutati 12. detsembril 1866. aastal, nii et käesoleval aastal möödub koguduse asutamisest 150 aastat.

Koguduse juubeliaasta tähistamise raames toimub 9. oktoobril kirikus tänujumalateenistus kirikus   kogudusemaja aeda istutatakse reformatsiooni juubeliaasta tähistamiseks õunapuu. Külla on kutsutud piiskop Einar Soone, praost Tauno Toompuu, Jõhvi Mihkli koguduse, Illuka koguduse ja Tudulinna koguduse esindajaid, omavalitsuse esindajad, koguduse toetajad, ajalehe Eesti Kirik esindus jne.

Päevakava 9. oktoobril:

12.00 istutame õunapuu kogudusemaja aeda (piiskop E. Soone, õpetaja Avo Kiir)
13.00 tänujumalateenistus kirikus (piiskop E. Soone, praost Tauno Toompuu, õp. Avo Kiir)
Muusikaga teenivad Iisaku segakoor ja solistid. Antakse üle tänukirjad töötegijatele ja koguduse toetajatele.

Järgneb ühine kohvilaud koos vestlusringiga

Info:

Anne Ferschel