Ilmunud on kristliku noorteajakirja Pluss kevadnumber

2017.aasta kevadine Pluss teemal “Reformatsioon” keskendub sellele, kuidas saaksime täna oma usku uuendada ja värskena.

Pealugu ja gospel keskenduvad kahele noorele andekale muusikule, Gloria Ilvesele ja Arno Humalale. Misjoni artikkel räägib reformatsiooni mõjust eestlusele, persooniloos küsitletakse Rannamõisa koguduse aktiivset liiget Kristjan Kullerit. Piibliõpetuses kirjutab Kai Petteri Lappalainen Jumala kuningriigi otsimisest, piiblitegelasest tuuakse sel korral esile Jeesus, noortetöö osas aga uuritakse, millega tegelevad Tartu Pauluse koguduse noored.

Ajakirja Pluss saab posti teel koju tellida kodulehel www.plussmeedia.ee/tellimus või saates oma andmed pluss@plussmeedia.ee.

Ajakirja leiab veel:

EELK Misjonikeskus (Tehnika 115, Tallinn)
EELK Tartu Pauluse kirik ja raamatupood (Riia 27, Tartu)
Raamatupood Logos (Narva mnt 51, Tallinn)
-Oma kodukoha rahvaraamatukogust
-Oma kogudusest
Plussi toimetusest

Ajakirja üksiknumber maksab 2.49 ja aastatellimus 8 eurot.

Ajakirja on võimalik suuremas koguses osta ka kogudusele / noortegrupile, mille puhul kehtib erihind!

Varasemaid ajakirju saad lugeda: www.plussmeedia.ee/ajakiri