Iseseisvuspäeva jumalateenistusest saavad osa ka vaegkuuljad

Eesti Vabariigi 100. aastapäevale pühendatud oikumeenilise jumalateenistuse ETV otseülekanne Paide Püha Risti kirikust 24. veebruaril kell 14.30 on vaegkuuljatele mõeldes esimest korda täispikkuses subtiitritega.

Varasematel aastatel on telejumalateenistustel olnud subtiitritega varustatud ainult laulud ja need jumalateenistuse osad, mis on mõeldud kogudusele kaasa teenimiseks. Sel aastal on subtiitrid lisatud ka Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku (EELK) peapiiskopi Urmas Viilma iseseisvuspäeva jutlusele, piiblilugemistele, palvetekstidele ja muudele teenistuse osadele. Subtiitrid on jälgitavad ainult jumalateenistuse otseülekande ajal ega ole lisatud jumalateenistuse järelvaadatavale salvestisele.

Peapiiskopi jutlus on hiljem kirjalikult kättesaadav EELK kodulehelt www.eelk.ee.