Lastetöö hooaja stardipäev 28. jaanuaril

Lastetöö hooaja stardipäev toimub taas jaanuaris, seekord Tartu Maarja koguduse majas aadressil Õpetaja 5, Tartu.

Päevakava:

10.30 Kogunemine ja registreerimine, kohv / tee
11.00 Piiblikümblus
12.15 Seminar: Piibel ja laps – kuidas valida lugusid ja teemasid pühapäevakoolitundi?
13.30 Lõunasöök, võimalus tutvuda materjalidega
14.15 Infominutid ja kohv
15.00 Seminar: Piibli punane niit ja meisterdusideid Vana Testamendi lugudele
16.45 Lõpupalve
17.00 Koduteele

(Väikesed muudatused on võimalikud)

Kaasa võtta Piibel ja vahendid märkmete tegemise jaoks. Sisejalatsid ka mugavad olemas.
Osavõtumaks 10 eur sisaldab programmi, toitlustust ja materjale.

Palun anda märku oma osalemisest Titta Hämäläinenile aadressil titta.hamalainen@eelk.ee või telefonitsi 534 24 277 hiljemalt 23. jaanuaril (k.a.). Palun andke ka teada kui teil on toiduallergiaid, et ei peaks tühja kõhtu kannatama!

Stardipäev on hea võimalus kolleegidega kohtumiseks ja ideede, murede ja rõõmude jagamiseks. Stardipäevale on oodatud kõik, kes teevad koguduses lastetööd või on sellest huvitatud. Seda infot on väga soovitatav edastada võimalikele osalejatele. Tere tulemast!