Lõpetas Täiskasvanute Piiblikursuse II lend

Täiskasvanute Piiblikursuse II lennu lõpetajad Põltsamaal 26. nov 2016

Käesoleva aasta jaanuarist kuni novembrini käis Põltsamaa kiriklas iga kuu viimasel nädalavahetusel vilgas õppetöö. Täiskasvanute Piiblikursusele registreerus aasta alguses 22 huvilist (9 meest, 13 naist) ning 20 neist jõudis 26. novembril ka kursuse lõpetamiseni.

Õppijaid oli kokku 13-st erinevast EELK kogudusest. Päris mitmed kogudused olid esindatud kahe liikmega – Martna, Simuna, Juuru, Tartu Pauluse ning Tallinna Toomkirik isegi kolme liikmega. Kolmandik registreerujatest oli Lääne- ja Põhja-Eestist ning 2/3 Ida- ja Lõuna-Eestist. Osavõtjate vanus jäi vahemikku 40 – 79. Enamasti on tegemist aktiivsete inimestega, kes ei pelga esitada endale uusi väljakutseid. Kaks osalejat said kursuselt innustust õppima asuda EELK Usuteaduse Instituuti.

26. novembril tulid osalejaid õnnitlema piiskop Joel Luhamets ja EELK Misjonikeskuse juhataja Leevi Reinaru.

Jääb loota, et huvi täiskasvanute Piiblikursuse vastu püsib jätkuvalt, vähemalt samal tasemel, ka järgmisel aastal. See annab võimaluse koostöös Soome partneritega arendada ja lihvida veelgi seda, mis juba ligi poolele sajale Jumala lapsele armsaks saanud – koolitusprojekti, mis tähendab osalejate jaoks uusi õdesid ja vendi Kristuses, uusi teadmisi ja arusaamasid, uuendatud südant ja suhet Jumalaga!

Täiskasvanute Piiblikursuse III lennule saab registreerida end telefonil: 50 123 25 või e-posti teel: kalle@valgemaja.ee kuni 23.01.2017.

III lennu loeng toimub Põltsamaal 27-28.01.2017.

Kalle Kõiv
Täiskasvanute Piiblikursuse koordinaator