Misjonikeskus ja Misjonikoor kutsuvad 20. aastapäeva tänujumalateenistusele

EELK Misjonikeskus kutsub oma 20. aastapäeva puhul osa saama sel pühapäeval, 10. detsembril kell 16.00 Tallinna Püha Neitsi Maarja Piiskoplikus Toomkirikus toimuvast tänujumalateenistusest. 12. detsembril kell 14.00 oodatakse kõiki EELK Misjonikeskuse  avatud uste päevale.

Sinu Sõna on mu jalale lambiks ja valguseks mu teerajal
Psalm 119

EELK Misjonikeskuse juhataja Leevi Reinaru sõnas intervjuus ajalehele Eesti Kirik, et tegelik misjonitöö toimub ikka kogudustes läbi kogudusetöö iga koguduseliikme kaudu: „Peamine on, et nemad leiaksid enda kui kristlase identiteedi ja oleksid kogu oma eluga usu rõõmsad ja julged tunnistajad.“

Misjonikeskus oma programmidega on omalt poolt toetanud koguduste ja praostkondade aktiivsust, otsinud vahendeid, kasutanud välispartnerite potentsiaali. Siht on olnud koguduste liikmeid harida, kasvatada ja motiveerida tundma oma kohta ja vastutust kolmainu Jumala misjonis. Reinaru ütles: „Soovime toetada seal, kus jääb puudu kogemusest; innustada seal, kus jääb puudu julgusest; palvetada nendega, kes seda vajavad. Misjonlik hoiak on koguduse kasvu võti! Misjon tähendab ju jagamist ja viimasega kaasneb õnnistus: kelle kaudu Jumala õnnistus edasi liigub, sellele saab Jumal jagada uut õnnistust.“

Loe intervjuud praost Leevi Reinaruga väskest ajalehest Eesti Kirik.