Nüüd saavad koguduste liikmed öelda oma ootused EELK koostatavale lauluraamatule

EELK Lauluraamatukomisjon korraldas 3. mai–15. juuni 2018 lauluraamatu-teemalise küsitluse EELK vaimulikele, kirikumuusikutele ja teistele koguduse elu aktiivselt korraldavatele inimestele. Sellele spetsialistide küsimustikule vastas kokku 34% EELK oma ala asjatundjatest, kelle jaoks lauluraamat on igapäevane töövahend. Suur tänu kõikidele vastajatele – see on tubli tulemus!

Nüüd on aga avatud järgmine küsimustik, mille sihtgrupiks on koguduse lihtliige. Küsimustikule „Kirikurahva lauluraamat“ saab vastata internetiaadressil http://www.ankeet.ee/a/damuwo. Küsimustikule saab vastata kuni 24. septembrini. Vastata saab ka paberil – paberankeeti tuleks küsida kas Konsistooriumist või oma koguduse vaimulikult või laadida alla internetist www.eelk.ee/kysimustik.Täidetud paberankeet tuleks toimetada EELK Konsistooriumisse hiljemalt 24. septembriks. Tänan juba ette kõiki vastajaid.

Küsi lisa:  eerik@ekn.ee

Eerik Jõks