Õpetaja Toomas Paulil täitus 55 aastat ordinatsioonist

Õp Toomas Paulil täitus 55 aastat ordinatsioonist

20. detsembril 2016 täitus EELK emeriitvaimulikul, piiblitõlkijal ja teoloogil dr Toomas Paulil 55 aastat ordinatsioonist. Kaunist aastapäeva tähistati 21. detsembril Tallinna Jaani kirikus, kus Toomas Paul mõtiskles päevasel hardushetkel Maarja ja Marta loo üle.

Vaatamata kõige kiiremale jõulupühadeks ettevalmistamise  ajale, oli kirikusse tulnud hulganisti kuulajaid. Pärast kontsertmõtisklust pidas praost Jaan Tammsalu kohvilaua taga südamliku tänukõne, tänades õp Toomas Pauli 30 aasta pikkuse koostöö eest Tallinna Jaani kogudusega. “See on olnud meile suureks õnnistuseks ja me väga soovime, et see koostöö jätkuks,” kinnitas Jaan Tammsalu.

Õp. Toomas Paul (s 1939) on teeninud Ridala, Lihula, Martna, Valjala, Püha, Mustjala, Karja, Saaremaa Jaani, Tallinna Jaani ja Tallinna Saksa Lunastaja koguduse vaimulikuna. Ta on samuti olnud Saarte ja Tallinna praostkonna praost.