Paistu kogudus saab uue õpetaja

2. septembril algusega kell 16 toimub EELK Paistu Maarja kirikus õpetaja Allan Kähriku tööle õnnistamine.

Jumalateenistusel teenivad EELK Viljandi praostkonna praost Marko Tiitus, kes uut õpetajat kogudusele tutvustab, ja õpetaja Allan Kährik, kes peab Paistu kirikus oma esimese jutluse.

Paistu koguduse kauaaegne ja teenekas õpetaja Raivo Asuküla siirdus pensionile 2017. aastal, vahepealsel ajal on kogudust teeninud praost Tiitus.

TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia pedagoogika assistendi Allan Kähriku jaoks on kiriku teenimisametisse naasemine heaks võimaluseks rakendada kiriku heaks vahepealsetel aastatel erinevates haridusasutustes omandatud kogemusi.

Allan Kährik pühitseti EELK vaimulikuks 1997. Ta on teeninud erinevaid Pärnu praostkonna kogudusi, juhtinud EELK Usuteaduse Instituuti ning juhatanud TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia kultuurhariduse osakonda.

Lisainfo:

Marko Tiitus