Piibliõpetuse, muusika ja palve õhtud “Tähendus Sõnade Taga” Nõmme Rahu kirikus

Tähendus Sõnade TagaPiibliõpetuse, muusika ja palve õhtud “Tähendus Sõnade Taga” Nõmme Rahu kirikus algavad jälle pärast väikest pausi. Esimene õhtu on juba teisipäeval, 9. veebruaril algusega kell 18.30., ja kuni maikuuni koguneme iga kuu teisel teisipäeval. Oleme rõõmsad, et õhtutel sõna jagab ja avab meile peapiiskop Urmas Viilma  ja saame jälle koos süveneda Jeesuse õpetusse. Kevade teemaks on Jeesuse “Mina olen…” -ütlused Johannese evangeeliumist. Mida tähendab see, et Jeesus on uks? Või elu leib? Või maailma valgus?

Tähendus Sõnade Taga -õhtud on avatud kõigile, ja seal on ka käinud erinevas vanuses inimesi paljudest erinevatest kogudustest. Kiriku leerisaalis on lastel võimalus joonistada ja mängida. Õhtu lõpuks on võimalus jääda veel kohvi ja teed jooma ning mõtteid vahetama. On olemas ka võimalus isiklikuks eestpalveks. Need õhtud on hea võimalus ka ühiseks väljasõiduks näiteks piibliringidele või leerigruppidele, kui teekond liiga pikk ei tundu.

Kevadhooaja üritused toimuvad:
9.veebruar, 8.märts, 12.aprill, 10.mai kell 18.30 Nõmme Rahu kirikus.

Korraldaja:
EELK Misjonikeskus