PREP-paarisuhtekoolitus koguduste liikmetele Tartus 17.09 ja 01.10

PREP EKN 2016Järgmine PREP-paarisuhtekoolitus koguduste liikmetele toimub Tartus, Salemi kirikus 17. septembril ja 1. oktoobril.

Registreerumine ja täpsem info: www.prep.ee/kalender või maikalu@gmail.com, mob. 56633720 (Meelis Maikalu), 5242744 (Karmen Maikalu)

Koolituse korraldamist toetab Eesti Kirikute Nõukogu.

PREP on lühend inglisekeelsest väljendist The Prevention and Relationship Enhancement Program (paarisuhte rahulolu edendamise programm). Programmi on välja töötanud USA teadlased Denveri Ülikoolis Colorados ning see põhineb enam kui 25-aastasel uurimustööl kooselu ja paarisuhete vallas.

Praeguseks on PREP levinud rohkem kui 50 riigis üle maailma. Eestis on kasutusel siinsetele tingimustele kohandatud PREP-i versioon. Alates 2009. a on Eestis osalenud PREP-koolitustel üle 1600 inimese.

PREP-paarisuhtekoolitus sobib erinevatele sihtgruppidele: nii neile, kellel on õnnelik paarisuhe ning kes soovivad panustada sellesse, et nende suhe hea ja õnnelikuna ka püsiks, kui ka neile, kelle paarisuhtes on mõningaid probleeme ning kes sooviksid omavahelist suhet parandada; neile, kes paarisuhet alles alustamas ning ka neile, kelle kooselu kogemus on kujunenud paljude aastate jooksul.