Õnnistati mälestuskivi õp Urmas Arusoo ja tema abikaasa mälestuseks

Foto: Ene Vallsalu

Laupäeval, 25. juunil 2016 õnnistas praost Jüri Vallsalu Risti kirikaias õp Urmas Arusoo ja tema abikaasa Margit Arusoo mälestuskivi.

Õpetaja Urmas Arusoo ordineeriti vaimulikuks 1982. aasta 17. veebruaril. Sellest ajast kuni emerituuri siirdumiseni 2004. aastal teenis õp Arusoo Risti kogudust.

Urmas Arusoo ja tema abikaasa Margit Arusoo hukkusid traagiliselt 8. juunil 2015. aastal ning nad on maetud Pärnamäe kalmistule. Risti kogudus on neile mõlemale südamest tänulik pühendunud teenimise eest. Just seepärast paigutati kiriku kõrvale mälestuskivi, millel seisavad kahe ustava teenija nimed ning sõnad Iiobi raamatust: ,,Ma tean, et minu Lunastaja elab ja Tema jääb viimsena põrmu peale püsima.’’ (Iiob 19:25)