Saksa riiklik telekanal ZDF teeb otseülekandele Tallinna Rootsi-Mihkli kirikust

Saksa riiklik telekanal ZDF (Teine Saksa Telekanal) teeb 11. juunil otseülekandele Talllinna Rootsi-Mihkli kirikus toimuvast eesti-saksa jumalateenistusest.

Jumalateenistusel osaleb EELK peapiiskop Urmas Viilma, muusikaga saadavad teenivad teiste seas vanamuusikakoor „Vox Clamantis“ ja Mart Siimer orelil. Kõneleb ka Indrek Treufeldt.

Jumalateenistuse otseülekanne algab täpselt kell 10.30 Eesti aja järgi (9.30 Saksa aja järgi), mistõttu paluvad korraldajad tungivalt, et jumalateenistusel osalejad asuksid istekohtadele hiljemalt kell 10.00.

“Kõik on teretulnud! Meil on väga hea meel ka iga televaataja üle,” kutsuvad EELK Saksa Lunastaja koguduse pastor Matthias Burghardt ja koguduse nõukogu esimees Frank Borchers.

Vaata lisaks: