Täiendusõppe kursus “Vanemluse ehituskivid”

Täiendusõppe kursus VANEMLUSE EHITUSKIVID

Koolitus toimub kell 10.00-17.00 EELK Usuteaduse Instituudis, Pühavaimu 6, Tallinn

Koolitusele “Vanemluse ehituskivid” on oodatud kõik peresuhetest ja peretööst huvitatud. Osalemiseks ei pea olema lapsevanem.

Vanemluse majas on 9 ehituskivi: pühendumine, emotsioonid, intiimsus ja seksuaalsus, konfliktid, sõnad, teod, usaldus, andestus, armastus.

Ehituskivid on konkreetne viis teha nähtavaks erinevate valdkondade mõju teineteisele.

Ehituskivid on mõeldud igas vanuses inimestele. Need on mõeldud spetsialistidele ja vabatahtlikele, paaridele ja lapsevanematele need on kõigile. Nende abil võib leida tee iseendasse ja teise inimeseni.

Koolitus “Vanemluse Ehituskivid” pakub vajalikke teadmisi ja julgustab  vanemluse teemat käsitlema koguduses, peretöös, nõustamises, sotsiaaltöös ja pedagoogilise töö juures (koolis, lasteaias). Ehituskivid on suurepärane ennetava töö vahend, mida Soomes kogudused kasutavad nt. rasedatele suunatud perekoolis, perelaagris ja pereteenistustel. Läbi vanemluseseminaride on koguduse juurde tulnud ka uusi inimesi.

Koolitajad on Lii Lielleoja ja Pia Ruotsala.

Koolitustasu 18 EUR sisaldab lisaks koolitusele ka lõunasöögi ja kohvipausi.

Koolitusele palume registreeruda hiljemalt 15. veebuariks

Elektrooniline registreerumine