Tallinnas alustab tööd meeste tugigrupp

Alates 30. märtsist toimuvad igal kolmapäeva õhtul kell 18-20 EELK Perekeskuses (Tallinn, Lastekodu 6a) meeste tugigrupi kohtumised, kus osalejad keskenduvad tööle iseenda ja oma suhetega.

Eriti oodatakse gruppi neid, kes soovivad loobuda vägivallast oma elus. Grupis osalemine on tasuta. Konfidentsiaalsus on tagatud. Grupp on kinnine ja hilisemaid tulijaid ei lisata.

“Vägivald on näiv lahendus meie probleemidele. Ta tekitab hoopis kannatusi neile, keda armastame ja kalliks peame ning õõnestab meie enesekindlust seestpoolt. Väljapääs on rahumeelsetes lahendites. Neid üksipäini otsides jätame kõik endiseks. Seega kutsume Sind Meeste gruppi, et leida paremaid lahendusi ja muuda enda ning oma lähedaste elu vägivallavabaks.”

(kogemus varasemalt osalejalt)

Registreerimine ja küsimused: info@perekeskus.eu