Tule EELK Tallinna Perekeskuse juhiks!

EELK Perekeskus pakub tööd Tallinna keskuse juhile, kellel on valmisolek tegeleda keskuse arendus- ja turundustegevusega ning klienditööga. Keskuse juht koordineerib Tallinna keskuse tööd, hoiab ja arendab suhteid koostööpartneritega, korraldab infopäevi, koolitusi ja muid esinemisi ning tegeleb klientide nõustamisega. Keskuse juht on EELK Konsistooriumi Perekeskuse juhatuse liige vastutades ka keskuste võrgustiku kestva arengu ja kvaliteedi eest.

Pakume võimalust olla kasvava EELK Perekeskuse arendajaks. Keskuse juht saab väärtusliku töökogemuse võrgustikus, kus partneriteks on lastekaitsetöötajad, psühholoogid ja terapeudid. Töökoht võimaldab olla aktiivseks osaliseks meie ühiskonnas toimuvates olulistes arengutes. Pakume ka kõigile keskuse töötajatele regulaarseid koolitusi ja supervisioone -koostöös välispartneritega.

EELK Perekeskus on kristlik organisatsioon ja meie juhtlause on „Kõiges su kõrval“. Soovime, et tulevane Tallinna keskuse juht kannab endas sarnaseid väärtusi. Tähtsustame meeskonnatööd, kuid hindame ka iseseisvat otsustusvõimet. Hindame ka võõrkeelte (vene, inglise, soome) oskust.

Keskuse juht peaks olema ettevalmistuselt psühholoog või psühhoterapeut (eelistus pereterapeut).

Töö algus on 1. juuni. Töökoormus aastal 2017. on 0,75 kohta.

Palume saata motivatsioonikiri koos palgasooviga, CV ja koguduse soovituskiri hiljemalt 15. maiks e-postile: pia@perekeskus.eu. Täpsem info Pia Ruotsalalt telefonil 5697 1506.