Valga praostkonna laulupäev Puhjas

Valga praostkonna laulupäev 2016Laupäeval, 11. juunil kell 15 algab Puhja kirikus EELK Valga praostkonna laulupäev.

Sarnaselt varasematele suurejoonelisele laulupäevadele on ka tänavu osalemas lisaks oma laulukooridele külaliskoorid Tartu Pauluse ja Tallinna Peeteli kogudustest, Kose Kiriku Pasunakoor, Karijärve Keelpillorkester, Vanemuise sümfooniaorkestri mängijad ja muidugi lapsed Puhja lasteaiast ja koolist ning Tartu Kristlikust Põhikoolist. Arvata 150 muusikut täidavad tervelt poole kirikust.

Kontserdile eelneb 14.30 rongkäik läbi Puhja.

Kavas Aleksander Läte vähetuntud teos „Rändaja ja tähed“ ja uusloominguna Mart Jaansoni „Psalm 84“ ning Rein Kalmuselt esmaettekandena prelüüdid koraalidele „Oh võtkem Jumalat“ ja „Ei mitte meile, mitte meile“. Haruldasest suursündmusest on kutsutud osa saama kõik ristiinimesed ja muusikasõbrad.

Valdavalt õhinapõhist üritust saab toetada annetusega EELK Puhja koguduse arveldusarvele EE817700771001492603. Ühtlasi täname sponsorluse eest Eesti Kultuurkapitali ja Valga praostkonda.