Vennastekoguduse vaimulik suvepäev Helmes

Vicit Agnus NosterLaupäeval  11. juunil algusega kell 11.00 toimub Helme kirik-palvemajas (Kalmistu 2, Tõrva) vennastekoguduse viies suvepäev teemal „Püha Vaim“. Ettekanne õpetaja Aare Kimmelilt. Rühmatööd, muusika- ja palvehetked, toitlustamine. Päeva lõpetab Andres Jäätmaa kontsert.

Suvepäevale oodatakse kõiki, kellele vennastekogudus on südamelähedane või kes soovivad vennastekoguduse liikumisega lähemalt tutvuda. Oodatakse kõiki, kes otsivad vaimulikku kosutust, kinnitust ja osadust.

Päeva korraldab Eesti Evangeelne Vennastekogudus. Suvepäeva osavõtutasu on 10 eurot (sisaldab kaks söögikorda), tasumine kohapeal.

Oma osavõtusoovist palume teatada hiljemalt 5. juuniks. Info: 6608 004 või 53359850. E-post: info@vennaste.ee

Lähem info vennastekoguduse kohta www.vennaste.ee