« tagasi


EESTI EVANGEELNE LUTERLIK KIRIK AVALDAB TUNNUSTUST

Eesti Evangeelne Luterlik Kirik avaldab tunnustust teenekatele kiriku töötegijatele ja toetajatele. Peapiiskop Andres Põder annab autasud üle pidulikul tänujumalateenistusel 1. nelipühal, 23. mail 2010 algusega kell 16 Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus.

Elutöö preemia – titulaarpraost õpetaja emeeritus dr Voldemar Ilja

EELK Teeneteristi II järk:
1) Risto Jaakko Juhani Cantell, Soome Kiriku välissuhete osakonna juhataja
2) Hans Rolf Dräger, Põhja-Elbe Kiriku sinodi kauaaegne president

EELK Teeneteristi III järk:
1) Raivo Erm, Rapla koguduse juhatuse esimees
2) Anna-Stina Evaldsson, Rootsi Kiriku diakoniss
3) Johnny Stig Sune Hagberg, Rootsi Kiriku praost
4) Matti Ilmari Hakkarainen, Soome Kiriku praost
5) Tauno Matti Paavo Järveläinen, Soome Kiriku toompraost emeeritus
6) Villu Jürjo, Narva koguduse õpetaja
7) Tähti Karro, Eliisabeti kooli direktor, Pärnu praostkonna pikaaegne lastetöö tegija
8) Vello Kaselo, Põltsamaa koguduse kauaaegne juhatuse esimees
9) Ülo Kelement, Keila koguduse kauaaegne kaastööline
10) Taavi Laanepere, kaitseväe peakaplan
11) Tõnu Lehtsaar, Tartu Ülikooli usuteaduskonna religioonipsühholoogia professor
12) Helmut Mõtsnik, diakonõpetaja emeeritus
13) Helgi-Reet Mägedi, diakonõpetaja emeeritus
14) Mai Mänd, kirikumuusik, Hageri koguduse organist
15) Heino Noor, arst, Haapsalu koguduse kaastööline
16) Peeter Paenurm, Tartu praostkonna abipraost
17) Ene Pilliroog, muusika-ajaloolane

EELK aukiri:
1) Jaak Aus, Kaarli koguduse abiõpetaja
2) Signe Aus, Kaarli koguduse lasteaia- ja lastetöö juhataja
3) Marve Aus, Paldiski koguduse kaastööline
4) Anne Ferschel, Iisaku koguduse juhatuse esimees, Viru praostkonna sekretär
5) Ilmar Heinvars, Varbla koguduse kauaaegne juhatuse esimees
6) Maie Hinno, Piirsalu koguduse juhatuse esimees
7) Meelis Holsting, Kaarli koguduse noortejuht
8) Leile Jõgisoo, Ridala koguduse kaastööline
9) Juta Järv, Treimani koguduse kauaaegne juhatuse esimees
10) Helju Kesa, Pärnu Eliisabeti koguduse kaastööline
11) Ilona Koivisto, Soome Kiriku teoloog ja õpetaja
12) Kaalep Koppel, Kuressaare koguduse juhatuse esimees
13) Herman Kupits, Kihelkonna koguduse kaastööline
14) Rein Köster, Järva-Jaani koguduse juhatuse aseesimees
15) Agnes Laasimer, Nõo koguduse organist ja koorijuht
16) Ingmar Laasimer, Nõo koguduse kaastööline
17) Annika Laats, Risti koguduse õpetaja
18)
Leida Magnus, Ridala koguduse kaastööline
19) Matti Mägi, Püha koguduse juhatuse esimees
20) Mati Märtin, muusikatoimetaja, ajalehe Eesti Kirik kaastööline
21) Vahur Raid, Tallinna Kaarli koguduse kaastööline
22) Valda Raud, tõlkija, eestindanud keldi palved
23) Tapio Seppälä, Soome Kiriku praost
24) Lea Särekanno, Rapla koguduse diakooniatöötaja
25) Aime Tamm, Häädemeeste koguduse juhatuse esimees
26) Leini Vahtras, Haapsalu Wiedemanni kooli direktor
27) Ene Vassel, Vändra koguduse pühapäevakooli õpetaja
28) Hillar Vingel, Hageri koguduse juhatuse aseesimees

2009. aasta meediapreemia laureaat – õpetaja Aare Kimmel
2009. aasta laste- ja noorsootöö tegija – Ivi Mölder
2009. aasta laste- ja noorsootöö tegija – Liina Sander

Tere tulemast autasude üleandmisele!


EELK Konsistoorium
e-post: konsistoorium@eelk.ee
tel 627 7350

20.05.2010

« tagasi