« tagasi

TUNNUSTATI IDEEKONKURSIL KIRIK KESET KÜLA OSALEJAID

EELK kirikupäevade raames peetud konverentsil Tartu Jaani kirikus välja kuulutatud IDEEKONKURSS "KIRIK KESET KÜLA", on lõpule jõudnud. Tänu- ja tunnustustund toimus EELK Konsistooriumis (Kiriku plats 3) 27. augustil.

Tunnustuspäevale oli palutud konkursil osalenud inimesed koos oma koguduse õpetaja või praostiga, et ka üksteisega tuttavaks saada ning kavandada edasist tööd. Eraldi tõsteti esile töid, mis omavad üleriigilist sotsiaalset mõju ning koostööprojekte kohalike omavalitsuste ja koguduste vahel.

Peapreemia – Peeter Parts
Teine preemia kategoorias parim teenusidee – Igor Miller
Teine preemia kategoorias parim arendusidee – Andres Õis

Tänukirjad:
Egne Aavik
Ülla Hunt
Hermann Kalmus
Jaanus Kangur
Sulev Kuuskmäe
Edmund Laugasson
Leelo Naaber
Lagle Parek
Kristel Põder
Eva Üprus

KAVA

13.00 Avasõnad - Avo Üprus, EELK diakoonia- ja ühiskonnatöö talituse juhataja.

13.15 Preemiate ja tänukirjade üleandmine - Urmas Viilma, EELK konsistooriumi kantsler peapiiskopi ülesannetes.
Töötukassa esindajana hindamiskomisjonis osalenud Arne Akki  tagasiside konkursile esitatud töödest.

13.45 Kohvilaud ja tervitusmuusika.

14.25-15.30 Edaspidised plaanid ja arutelu. Projekti „Teeme koos“ ülevaade, koolitusinfo jms.

Avo Üprus
Diakoonia ja ühiskonnatöö talituse juhataja
e-post: konsistoorium@eelk.ee
tel 627 7363