« tagasi

EELK PEAPIISKOP ANDRES PõDER KüLASTAS BALTIMORE EESTI MAJA JA PIDAS JUMALATEENISTUSE WASHINGTONI MARKUSE KIRIKUS

Peapiiskop Andres Põder Washingtoni koguduses jutlustamas

Baltimore Eesti maja tähistas emadepaeva 7. mail koos Eesti kooli lõpuaktusega. Suvevaheajale siirduvad Eesti Kooli lapsed esinesid kavaga ning autasustati parimaid õpilasi. Peapiiskop Andres Põder tervitas kokku tulnud eestlasi ja julgustas õpilasi alustatud teed jätkama, sest hoida alles oma keelt ja kultuuri nii suures riigis ja paljude erinevate rahvaste keskel on tõeliselt tänuväärt.

Pühapäeval, 8. mail toimus emadepäeva armulauaga jumalateenistus Washingtoni Markuse kirikus, mis on aastakümneid olnud eestlastele kodukirikuks. Armulauaga jumalateenistusel teenis kaasa EELK kantsler Urmas Viilma ja dr Tarmo Toom. Jumalateenistusel laulis ka Washingtoni Eesti Segakoor.

Arho Tuhkru
e-post: konsistoorium@eelk.ee