« tagasi

KOOSTööMEDALID EELK SILMAPAISTVATELE TOETAJATELE ROOTSIS

Vasakult: Tiit Salumäe, Birgitta Handog, Oskar Björklund, Henrik Svenungsson, Kerstin Abelsson, Mikael Fahlstedt

Eile, 6. juunil andis EELK välissuhete assessor praost Tiit Salumäe EELK koostöömedalid Stockholmi Eesti majas üle Eesti Kiriku silmapaistvatele toetajatele: Stockholmi piiskop emeeritus Henrik Svenungssonile, Rootsi Kiriku välissuhete osakonna endisele kaastöölisele Birgitta Handogile, Skövne koguduse endisele õpetajale Oskar Björklundile, Haninge koguduse administraatorile Kerstin Abelssonile ja Haninge koguduse organistile Mikael Fahlstedtile.

Pidulikust üritusest võttis osa EELK Rootsi praostkonna praost Ingo-Tiit Jaagu, Stockholmi ja Haapsalu koguduse esindajad Madis Kütt ja Kristi Ainjärv.

Arho Tuhkru
e-post: arho.tuhkru@eelk.ee