« tagasi


NELIPüHAL TUNNUSTATAKSE TALLINNA TOOMKIRIKUS TUBLISID KAASTööLISI, TOETAJAID JA VABATAHTLIKKE ABILISI

EELK avaldab tunnustust teenekatele kiriku töötegijatele, toetajatele ja vabatahtlikele abilistele.

Peapiiskop Andres Põder annab EELK Teeneteristid ja aukirjad üle tänujumalateenistusel Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus 1. nelipühal, 19. mail kell 17.

Elutööpreemia saab
Toomas Paul, emeriitõpetaja, dr.

Titulaarpraosti nimetuse saab
Tõnis Nõmmik, emeriitpeakaplan, dr.

EELK Teeneteristi I järgu ordeni saavad
Vsevolod Lõtkin, Siberi ELK piiskop,
Jânis Vanags, Läti ELK peapiiskop.

EELK Teeneteristi II järgu ordeni saab
Peeter Kaldur, Jõhvi koguduse õpetaja, Viru praostkonna praost.

EELK Teeneteristi III järgu ordeni saavad
Hannes Aasa, õpetaja,
Peeter Animägi, Urvaste koguduse kauaaegne juhatuse liige ja kirikuvanem,
Priit Humal, Tartu Pauluse koguduse juhatuse aseesimees,
Valdek Johanson, Tallinna Püha Vaimu koguduse abiõpetaja,
Kalju Kaur, Toronto Peetri koguduse nõukogu liige,
Tiina Luhamets, Tartu Pauluse koguduse koorijuht, pühapäevakooli juht,
Ants Rajando, Vormsi Püha Olavi koguduse diakon,
Erik Salumäe, jurist, kiriku kaastööline,
Liina Sander, UI pastoraalseminari juhataja assistent, pühapäevakooli õpetaja,
Ene-Irene Tamm, Toronto Peetri koguduse kauaaegne nõukogu liige,
Marko Tiitus, Viljandi Jaani koguduse õpetaja, Viljandi praost,
Härland Toomsalu, Hamiltoni koguduse juhatuse esimees,
Ilmar Toomsalu, Valjala Martini koguduse jutlustaja,
Trivimi Velliste, muinsuskaitsja ja poliitik.

EELK aukirja saavad
Marika Akkerman, konsistooriumi kassapidaja-raamatupidaja,
Leo Allas, Vancouveri koguduse liige,
Anne Altosaar, Montreali Jaani koguduse nõukogu esimees,
Merce Antons, Tartu Pauluse koguduse sekretär, diakooniagrupi juht,
Merle Aruoja, Tartu Pauluse koguduse sekretär,
Helika Gustavson-Rätsep, endine kirikumuusika liidu peasekretär, kirikumuusik,
Aino Hein, Tartu Peetri koguduse naisringi ja diakooniatoimkonna esinaine, koguduse nõukogu liige,
Tiia Hermann, Saarde koguduse organist,
Anna Humal, Tartu Pauluse koguduse organist-koorijuht,
Erma Kallasse, Urvaste koguduse organist-koorijuht, Hageri koguduse kammerkoor Lambertus,
Elvi Kivimäe, Vändra Martini koguduse raamatupidaja,
Laidi Kivist, Jõhvi koguduse jutlustaja,
Anneli Klaus, Tartu Peetri koguduse organist,
Hilja Klein, Tallinna Püha Vaimu koguduse laekur,
Taimi Kosso, vältimatu sotsiaalabi juhataja,
Jaak Kure, Võnnu koguduse kirikuvanem,
Anneliis Laur, Tallinna diakooniahaigla nõukogu liige,
Hendrik Laur, USA Chicago abipraost,
Taivo Lehesmets, Kõpu koguduse juhatuse esimees,
Margus Liiv, KML revisjonikomisjoni esimees, KOSKi esitenor,
Rosemarie Lindau-Campbell, Toronto Peetri koguduse dirigent,
Sale Mitt, Saarde koguduse segakoori vanem,
Ülle Muru, Urvaste koguduse juhatuse sekretär ja raamatupidaja,
Vilma Männiku, Tõstamaa Maarja koguduse liige ja töötegija,
Rita Naaber, Kuressaare koguduse organist, Kuressaare muusikakooli klaveri- ja orelieriala õpetaja,
Joel Ots, Hageri koguduse pasunakoori dirigent,
Arne Pagil, ajalehe Meie Maa omanik,
Agu Palo, Pindi koguduse juhatuse esimees,
Heli Panksepp, Tartu Pauluse koguduse sekretär ja diakooniatöötaja,
Maire Piibar, Pühajõe koguduse kellalööja, kirikuvanem, nõukogu liige,
Rita Puidet, ajalehe Eesti Kirik toimetaja,
Milvi Puusepp, Vancouveri koguduse juhatuse esimees,
Juhan Põld, Hageri koguduse juhatuse liige, arhitekt,
Juta Põld, Tartu Pauluse koguduse piibliringi juht,
Olev Põld, Tartu Pauluse koguduse juhatuse esimees,
Matti Päts, Tallinna piiskopliku toomkoguduse kauaaegne nõukogu liige,
Peeter Reimann, Vändra Martini koguduse juhatuse aseesimees,
Kulle Reinhold, Martna koguduse juhatuse esimees,
Piret Riim, misjonikeskuse meediatoimetaja,
Alli Selliov, Tartu Pauluse koguduse organist,
Juta Zacharski, USA praostkonna kaastööline,
Karl Toming, Vancouveri Peetri koguduse nõukogu liige,
Erika Tominga, Tori koguduse kaastööline,
Merike Uudam, Tartu Pauluse raamatupoe juhataja,
Egle Viilma, Tallinna toomkooli direktori kt,
Tauno Võhmar, Jõhvi vallavanem.

Aasta 2012 lastetöötegijad
Kadri Isak, Tartu Maarja koguduse lastetöö tegija,
Kersti Saksniit, Tartu Maar­ja koguduse lastetöö tegija.

Aasta 2012 noortetöötegija
Raul Suurväli, Rannamõisa koguduse noorsootöötegija.

Aasta 2012 laste- ja noortetöö sündmus
Tallinna Peeteli koguduse sotsiaalkeskuse korraldatud kevadpidu lastele, peakorraldaja on Fea Üprus.

Aasta 2012 kirikumuusikud
Tuuliki Jürjo, KML juhatuse esimees,
Miina-Liisa Kuusemaa, Puhja koguduse organist.

Aasta 2012 diakooniatöötajad
Anneli Jakobsoo, Kuressaare Laurentiuse koguduse diakooniatöötaja, Kuressaare kristliku diakooniapunkti juhataja,
Erika Kukk, Pärnu diakooniakeskuse juhataja.

Meediapreemia
Riina Sildvee, EELK konsistooriumi arvuti tarkvaraspetsialist.


Arho Tuhkru
e-post: arho.tuhkru@eelk.ee
tel 6277350

16.05.2013 11:42

« tagasi