Avaleht
Kaastöötajad
Kiriku lugu
Kirikuteated
Jumalateenistused
Ametitalitused
Lapsed ja noored
Perekond ja vanad
Muusika
Raamatukogu
Majanduslik alus
Sõpruskogudused
Palume abi, projektid
Aitäh!
Infoleht
Sisukord


  Aadress:
  EELK Hageri kogudus
  Kiriku tee 1, Hageri, Kohila vald, 79701 Raplamaa
  hageri@eelk.ee ,
  tel (+372) 483 6121 (kantselei),
  (+372) 56 453 660 (õpetaja)
   
  Kantselei asub kogudusemajas ülaltoodud aadressil
  Avatud: E,L,P 10 - 12,
               K 15 - 19
   
  Registr. nr: 80209464
 
  Koguduse pangakonto:
EELK Hageri kogudus
EE311010802003930006 (SEB)

Rahvusvaheline kontonumber /
Inernational Bank Account Number:
Bank´s name: SEB;
Tornimäe 2, Tallinn, 15010 Estonia
Bank´s (SWIFT) BIC: EEUHEE2X
IBAN: EE31 1010 8020 0393 0006

KAASTÖÖTAJAD

/ Õpetaja / Juhatus / Kaastöötajad /


















Koguduse õpetaja

Koguduse õpetaja, praost Jüri Vallsalu, on ametis alates 15.02.1993. Õpetaja elab oma perega Hageris, kiriku lähedal asetsevas kogudusemajas; tel 483 6121, 56 453 660, juri.vallsalu@eelk.ee



Koguduse juhatus

Koguduse juhatus on valitud koguduse nõukogu poolt juhtima koguduse majandustegevust ning olema abiks õpetajale vaimuliku töö korraldamisel

Esimees Agu Kaljuste – 56 641 633, agukaljuste@hotmail.com
Liige Mikk Liblik – 53 450 486, liblikmikk@gmail.com   
Liige Juhan Põld – 52 043 71, juhan.pold@gmail.com
Liige Taavo Raun – taavo.raun@gmail.com
Liige Vallo Kõrgesaar – vallo.korgesaar@mail.ee
Koguduse õpetaja Jüri Vallsalu (aadressid vt. ülaltpoolt)


Kaastöötajad

Organist Mai Mänd – 483 3388, 55 598 172, maimand@hot.ee
Kantseleiametnik Ene Vallsalu – 483 6121
Lastetöö juhataja Lia Kaljuste – 56 914 663, liakaljuste@gmail.com
Raamatukoguhoidja Aivi Sepp – 51 62 971, aivi.sepp17@gmail.com
Hooldekodu juhataja Urmas Soomere – 483 6180, 56 699 109, soolen@hot.ee
Kammerkoori “Lambertus” ja lastekoori dirigendid Sigrid Põld –
52 14 339, sigridpold@gmail.com ja Merle Liblik merleliblik@gmail.com
Segakoori dirigent Aivi Otsnik – 51 63 346, aivi.otsnik@mail.ee
Puhkpilliorkestri dirigent Joel Ots – 56 622 896, joelotsa@hotmail.com
Perenaine Anne Maasalu – 489 7381, 53 891 482
Kirikuteenija Lehte Vainoja – 483 6148
Kalmistuvaht Siim Haabma – 55 560 575

TagasiÜles