home Home

Miks rännata üksi?

Esileht Kirikust Katariina?! Pärandikool Palved Galerii Lingid Kontakt Kalender

Palved

Palve on iga kristlase elus tähtsal kohal.

Sageli aga on nii, et meie mure on nii suur, või meie enda meel nii räsitud, et palvetamisest ei tule nagu midagi välja, siis on hea kui on keegi kes oleks oma palvega sinu kõrval.
Läbi ajaloo on üheks selliseks kohaks olnud koguduse jumalateenistused.

Soovi korral võid meile oma palvesoovi saata e-postiga

NB! Palved, mis on koguduse eestpalves, on üldjuhul anonüümsed s.t. et me ei nimeta inimeste nimesid ja muid andmeid mis võimaldaks inimese identifitseerimise (muidugi alati on erandeid aga neid me interneti teel vastu ei võta. Kui sa soovid et palve oleks nimeline.. siis tule palun ise pühapäeval kirikusse ja vestle enne jumalateenistust vaimulikuga)

church

Jumalateenistused:
Jumalateenistused toimuvad igal pühapäeval algusega kell 10:00
(kui ei ole teatatud teisiti)

Pane tähele!
Koguduse täieõiguslikuks liikmeks loetakse:
Koguduse täieõiguslikuks liikmeks loetakse ristitud ja konfirmeeritud koguduse liiget, kes on käinud möödunud aasta jooksul vähemalt korra armulaual ja on tasunud oma liikmeannetuse.
Loe edasi...