home Home

Miks rännata üksi?

Esileht Kirikust Katariina?! Pärandikool Palved Galerii Lingid Kontakt Kalender

Muhu Pärandikool

Sündinud kodanikualgatusena 2013. aasta alguses. Ei ole veel iseseisev organisatsioon, vaid tegutseb põhimõttest, et muhulased ei jäta omasid hätta. Muhu pärandikool seisab eelkõige Muhu kultuuripärandi hoidmise ja edasi andmise eest.

Eesti Evangeelsel Luterlikul Kirikul (EELK) on Eestis 167 kogudust. Kogudused on juriidiliselt iseseisvad, kuid kuuluvad kõik ühte kirikusse. Kõik kogudused on kinnisvara omanikud. Peaaegu kõigil on oma kirikuhoone ja paljudel lisaks kirikule veel mitmed ajaloolised hooned ning metsa, põllu- ja karjamaad.

EELK Muhu Katariina Kiriku kogudus on mittetulundusühing
kantud äriregistrisse 30.08.2004.a.
reg nr. 80210450, aadressiga Liiva küla, Muhu vald, Saare maakond, 94701
halduskava

Muhu Katariina kogudusele kuuluvad 7 ehitismälestist.
Nendest suuremad on 1227. aastal ehitatud Muhu Katariina kirik
ja 1832. aastal ehitatud endise Muhu kirikumõisa peahoone ehk pastoraat
Vastavalt Muinsuskaitseseaduse § 16 vastutab mälestiste omanik mälestiste säilimise eest.

Põhikiri
Majandusaastate aruanne 2013
Majandusaastate aruanne 2014
Majandusaastate aruanne 2015
Juhtorganite koosseisud

Kinnitame, et tegutseme vastavalt Eesti vabaühenduste eetikakoodeksi põhimõtetele: kodanikuühenduste eetikakoodeks

Muhu pärandikooli idee on lihtne. ”Ta seesab ia Muhu kultuuripärandi oidmise ja edasi andmise iest. Suuremalt jaolt oo meite tegemised siotud Muhu luteruse vana pastoraadimajaga. Aga inimesi oo meitel kampas viel terve jägu”/muhu murdekeel/

Sotsiaalmeedia kanal

church

Jumalateenistused: Jumalateenistused toimuvad igal pühapäeval algusega kell 10:00
(kui ei ole teatatud teisiti)

Pane tähele!
Koguduse täieõiguslikuks liikmeks loetakse:
Koguduse täieõiguslikuks liikmeks loetakse ristitud ja konfirmeeritud koguduse liiget, kes on käinud möödunud aasta jooksul vähemalt korra armulaual ja on tasunud oma liikmeannetuse.
Loe edasi...