PILISTVERE ANDREASE KOGUDUS

KESKÖÖPALVUS KIRIKUS
21. aprill, P ÜLESTÕUSMISPÜHA
JUMALATEENISTUS ARMULAUAGA KELL 13
30. aprill, T ,,VABA TAHTE ÜLISTUS”
NOORTE KONTSERT KIRIKUS KELL 19
01. mai, K KÜLA TALGUPÄEV
ALGUSEGA KELL 11

Talvel on pühapäevased jumalateenistused soojas pastoraadimajas.

Leerikool. Koguduses on alustanud leerirühm, millega on veel võimalik liituda. Üldiselt on leeritunnid pühapäeviti üle kahe nädala koos jumalateenistusega. Kui ei ole võimalik alati kohal käia on võimalik ka iseseisva õppimisega leerikursus läbida. Küsi julgelt lisa koguduse vaimulikult – Hermann Kalmus +372 5532789

Suuremad sündmused…

• Täiendamisel

Suvekohvik Ingel avatud suvekuudel juunist augustini. Praegu oleme talvepuhkusel.

Suvekohvik Ingel on Pilistvere Noorte sotsiaalne ettevõte, mis asub pastoraadi hoovil, vana leerimaja varemetele ehitatud terrassil. Pakume kohvijooke, jäätisekokteile, jahutavaid smuutisid, kanatortillat, hamburgerit, karastusjooke, jäätist jpm. Kohvikust saab laenutada kanuusid, vesijalgrattaid ja parvesauna.
Oleme sotsiaalselt vastutustundlik ettevõtmine ja panustame ausa kaubanduse teadlikkuse tõstmisesse. Iga ost toetab Pilistvere noortetööd.
Rõõmsa kohtumiseni!