PILISTVERE ANDREASE KOGUDUS

25.detsember, T  Jõulu I Püha, Armulauaga jumalateenistus kell 13.00

28.detsember, R  Kontsertmõtisklus kell 17.00 pastoraadis, klaveril Kersti Aun

31.detsember, E  Armulauapalvus kell 17.00

Talvel on pühapäevased jumalateenistused soojas pastoraadimajas.

Leerikool. Koguduses on alustanud leerirühm, millega on veel võimalik liituda. Üldiselt on leeritunnid pühapäeviti üle kahe nädala koos jumalateenistusega. Kui ei ole võimalik alati kohal käia on võimalik ka iseseisva õppimisega leerikursus läbida. Küsi julgelt lisa koguduse vaimulikult – Hermann Kalmus +372 5532789

Suuremad sündmused…

• Täiendamisel

Suvekohvik Ingel avatud suvekuudel juunist augustini. Praegu oleme talvepuhkusel.

Suvekohvik Ingel on Pilistvere Noorte sotsiaalne ettevõte, mis asub pastoraadi hoovil, vana leerimaja varemetele ehitatud terrassil. Pakume kohvijooke, jäätisekokteile, jahutavaid smuutisid, kanatortillat, hamburgerit, karastusjooke, jäätist jpm. Kohvikust saab laenutada kanuusid, vesijalgrattaid ja parvesauna.
Oleme sotsiaalselt vastutustundlik ettevõtmine ja panustame ausa kaubanduse teadlikkuse tõstmisesse. Iga ost toetab Pilistvere noortetööd.
Rõõmsa kohtumiseni!