Koguduse uudistevoog Facebookis:

Põlva Maarja kogudus
Põlva Maarja kogudusPühapäev, oktoober 15th, 2017 at 8:22e.l.
Tänase pühapäeva peateemaks on armastuse kaksikkäsk.

Kui Jeesuselt küsiti, mis on elus kõige tähtsam, vastas Õnnistegija: "Issand, meie Jumal, on ainus Issand, ja armasta Issandat, oma Jumalat, kogu oma südamega ja kogu oma hingega ja kogu oma mõistusega ja kogu oma jõuga! Armasta oma ligimest nagu iseennast!" (Markuse 12:29-31)

Missa algab, nagu ikka, kell 11. Enne seda kell 10 palvetame roosipärga ning pärast on kirikukohv ja piiblitund ühes uue leerikursuse algusega. Tere tulemast!
Põlva Maarja kogudus
Põlva Maarja kogudusLaupäev, oktoober 14th, 2017 at 3:20p.l.
Leeripüha jumalateenistus Põlva Maarja koguduses 24.09.2017

Foto: Teele Nigola
Põlva Maarja kogudus
Põlva Maarja kogudusEsmaspäev, oktoober 9th, 2017 at 8:05e.l.
Nüüd tasub kalender 10. detsembri koha pealt lahti võtta ja sinna märkida, et kell 12.30 (pärast hommikust missat) esineb Põlva Maarja kirikus vokaalansambel VMSIX Namiibiast. Tegu on kindlasti toreda vaheldusega tavapärastele advendikontsertidele, mis sel aastaajal Eestimaa kirikuid täidavad.

Oma turnee raames annavad nad Eestis seekord ainult kolm kontserti – 9. detsembril Tallinnas ning 10. detsembri õhtul kell 17 ka Tartu Püha Luuka kirikus.

Kuulajail palutakse teha ka annetus esinejate kulude katteks.
VMSix Ekundungu
This video is about Ekundungu_1