Koguduse uudistevoog Facebookis:

Põlva Maarja kogudus
Põlva Maarja kogudusEsmaspäev, juuli 16th, 2018 at 11:46e.l.
Meie orelisuve järgmine kontsert toimub juba sel reedel algusega kell 18. Barokkmuusikat esitab Vjatšeslav Zolotovski (Venemaa).

Sissepääs tasuta. Võimalus teha annetus uue vaiba hankimiseks kirikusse.

Tere tulemast!
Põlva Maarja kogudus
Põlva Maarja kogudusPühapäev, juuli 15th, 2018 at 8:27e.l.
Täna pühitsetakse paljudes luterlikes kirikutes Issanda muutmise püha ehk Kristuse kirgastamispüha.

Kristuse muutmine oli Tema elu pöördehetk. Apostlid said oma silmaga näha Tema jumalikku suurust ja kuulda Jumala häält: „See on mu armas Poeg, teda kuulake!” Jumala kirkus saab nähtavaks end ohvriks andvas armastuses.

Muutmisemäel ilmusid apostlitele kirgastatud Kristuse kõrval ka Mooses ja Eelija, Vana Testamendi Seaduse ja prohvetite esindajad. Kristlik kirik nägi algusest peale Kristuse eluetappe, surma ja ülestõusmist Vana Testamendi tõotuste täitumisena.
Põlva Maarja kogudus
"Sinu kohal koidab Issand ja sinu kohal nähakse Tema auhiilgust!" kuulutab prohvet (Js 60:2). Püha Paulus aga kirjutab: "Meid kõiki, kes me katmata palgega vaatleme Issanda kirkust peegeldumas, muudetakse samasuguseks kujuks kirkusest kirkusesse. Seda teeb Issand, kes on Vaim." (2Kr 3:18) Me palume: Taevane Isa, Sina oled käskinud meil kuulata Sinu armast Poega. Toida meie vaimu oma sõna läbi ja puhasta meie silmad, et me alati rõõmustaksime Sinu kirkuse nägemisest. Jeesuse Kristuse, Sinu Poja, meie Issanda läbi.
Põlva Maarja kogudus
Põlva Maarja kogudusNeljapäev, juuli 12th, 2018 at 6:02p.l.
Juba sel laupäeval algusega kell 18 saab Põlva kirikus taas kaunist orelimuusikat kuulda. Hispaania orelimuusikat esitab organist Maria Moisejeva Moskvast.

Sissepääs on täitsa tasuta. Kohapeal on võimalus annetusega toetada kirikusse uue vaiba soetamist.

Tere tulemast!