Täna on kolmapäev, 18. juuli 2018

Heinakuu juhtsalm:
Ma palvetan, et teie armastus üha enam ja enam kasvaks tunnetuses ja kõiksuguses kogemises.

Fl 1:9

Jämaja KOLMAINU kogudus

Reg kood: 80210600

Aadress: Jämaja küla, 93101 Torgu vald, Saaremaa

E-post: jamaja@eelk.ee

Koguduseõpetaja: Anu Konks, anu.konks@eelk.ee

Sügis-talv-kevad toimuvad teenistused üle pühapäeva kell 11.00

Suvel igal pühapäeval kell 11.00

Koguduse pangakonto  SEB EE891010022038351003

Juhatuse esimees: Signe Metsmaa
Aseesimees: Mati Õigemeel
Liikmed: Maili Õigemeel

Nõukogu: Signe Metsmaa, Väino Pendis, Taalja Room, Verner Sammelsaar, Mati Õigemeel, Andris Dreimanis ja Maili Õigemeel, nõukogu liikmete asemikeks Tiit Lind ja Vaike Pendis

Sinodi saadikud: : Signe Metsmaa  ja Maili Õigemeel (asendusliige Verner Sammelsaar)

Revisjon: Taalja Room.

Diakooniatöö eestvedaja. Maili Õigemeel

Jämaja koguduse teated

Jämaja koguduses

Laupäeval, 21.juulil kell 11.00 osaduskoosolek koos Soome külalistega kirikus. Tõlgib õp.Anti Toplaan.

Pühapäeval, 22.juulil kell 11.00 armulauaga jumalateenistus kirikus.Teenib õp. Anu Konks. Järgneb kiriku lastetund.

Jämaja koguduses

24.-28.juuli toimub Saaremaa NNKÜ NMKÜ ja Kaitseliidu juhtimisel laste-ja noortelaager Jämaja kogudusemaja juures.

Jämaja koguduses

Pühapäeval, 29.juulil kell 11.00 jumalateenistus. Teenib õp. Anu Konks. Järgneb kiriku lastetund.

Jämaja koguduses

Pühapäeval, 5.augustil kell 11.00 armulauaga jumalateenistus Jämaja kirikus.Teenib õp.Anu Konks.

Järgneb kiriku lastetund.

Jämaja koguduses

8.-9.augustil Sõrvemaa koguduste laste-ja noortelaager Jämaja kogudusemajas ja NNKÜ puhkekeskuses.

Registreerimine ja info konksanu@gmail.com või tel.56359520.

Jämaja koguduses

Laupäeval, 11.augustil kell 12.00 ristimispüha kirikus. Teenib õp.Anu Konks.

Jämaja koguduses

Pühapäeval, 12.augustil kell 11.00 jumalateenistus Jämaja kirikus.Teenib õp.Anu Konks.

Järgneb kiriku lastetund.

Jämaja koguduses

Pühapäeval, 19.augustil kell 11.00 armulauaga jumalateenistus kirikus.Teenib õp.Anu Konks.

Jämaja koguduses

Pühapäeval, 26.augustil kell 11.00 jumalateenistus Jämajas.Teenib õp.Anu Konks.

Jämaja koguduses

Laupäeval, 8.septembril kell 12.00 armulauaga mälestuspäeva jumalateenistus Jämaja kirikus. Teenib õp. Anu Konks.

Orelil Jaan Vaidla.

Jämaja koguduses

Pühapäeval, 23.septembril kell 11.00 armulauaga jumalateenistus kirikus. Teenib õp.Anu Konks.

Jämaja koguduses

Pühapäeval, 30.septembril kell 11.00 jumalateenistus käärkambris.Teenib õp.Anu Konks.